Art-ceramics
Number of items: 204
3260882
11259
478
Art-ceramics
Vizeskorsó. cca 20. sz. első fele, Alföld, kopásokkal, m: 38 cm
4 000 HUF
3260875
11260
478
3200
Art-ceramics
2 darab iparművész kerámia ikebana, közte Mihály Béla, kis mázhibákkal.
3 200 HUF
3258591
11261
478
Art-ceramics
Mihály Béla 5 darab kerámia tárgy, váza és ikebana, jelzett, kopással.
4 000 HUF
3258431
11262
478
Art-ceramics
Kakasviadal mintás repesztett mázas kerámia kínáló, jelzett, 26x16 cm
3 000 HUF
3258781
11263
478
Art-ceramics
Karda Imre nagyváza, jelzett, m: 40 cm
5 000 HUF
3255370
11264
478
3400
Art-ceramics
2 darab vizeskorsó, Siklós, egyik jelzett, mázkopással, m: 16-21 cm
3 400 HUF
3255369
11265
478
Art-ceramics
cca 1920/30, Hódmezővásárhely Művészek Majolikatelepe váza és korsó. Jelzett: masszába nyomott H.M.V.M.M.T., mázsérülésekkel, m: 15-18 cm
5 000 HUF
3257213
11266
478
Art-ceramics
Szilke. Alföld, cca 1900, mázhibákkal, m: 13 cm
3 600 HUF
3257151
11267
478
Art-ceramics
Tófej váza pár, jelzett, m: 32 cm
4 000 HUF
3255295
11268
478
5500
Art-ceramics
Jelzett miskakancsó, Tiszafüred, kis mázhibákkal, m: 16 cm
5 500 HUF
3255208
11269
478
Art-ceramics
4 darab csempekép az évszakok ábrázolásával, jelzett festmények reprodukcióival, 15x15 cm
3 600 HUF
3255280
11270
478
4800
Art-ceramics
Miskakancsó. Tiszafüred környéke, kis kopással, m: 19,5 cm
4 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m