Art-ceramics

Number of items: 204

Vizeskorsó. cca 20. sz. első fele, Alföld, kopásokkal, m: 38 cm
11259.

4 000 HUF

2 darab iparművész kerámia ikebana, közte Mihály Béla, kis mázhibákkal.
11260.

3 200 HUF
8,67
10,00

Mihály Béla 5 darab kerámia tárgy, váza és ikebana, jelzett, kopással.
11261.

4 000 HUF

Kakasviadal mintás repesztett mázas kerámia kínáló, jelzett, 26x16 cm
11262.

3 000 HUF

Karda Imre nagyváza, jelzett, m: 40 cm
11263.

5 000 HUF

2 darab vizeskorsó, Siklós, egyik jelzett, mázkopással, m: 16-21 cm
11264.

3 400 HUF
9,21
10,63
22

cca 1920/30, Hódmezővásárhely Művészek Majolikatelepe váza és korsó. Jelzett: masszába nyomott H.M.V.M.M.T., mázsérülésekkel, m: 15-18 cm
11265.

5 000 HUF

Szilke. Alföld, cca 1900, mázhibákkal, m: 13 cm
11266.

3 600 HUF
9,76
11,25

Tófej váza pár, jelzett, m: 32 cm
11267.

4 000 HUF

Jelzett miskakancsó, Tiszafüred, kis mázhibákkal, m: 16 cm
11268.

5 500 HUF
14,91
17,19

4 darab csempekép az évszakok ábrázolásával, jelzett festmények reprodukcióival, 15x15 cm
11269.

3 600 HUF
9,76
11,25

Miskakancsó. Tiszafüred környéke, kis kopással, m: 19,5 cm
11270.

4 800 HUF
13,01
15,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF