Art-ceramics

Number of items: 204

Pia Paloni erezett mintás dísztál. Jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
11210.

3 600 HUF
9,76
11,25

Reguly kerámia váza. Jelzett, hibátlan, m: 27 cm
11211.

4 000 HUF

Hódmezővásárhelyi váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 31,5 cm
11212.

4 200 HUF
11,38
13,13

Fórizsné Sárai Erzsébet: Tányér. Mázas kerámia. Jelzett, hibátlan, d: :21 cm
11213.

4 800 HUF
13,01
15,00

Képcsarnokos iparművész váza. Jelzés nélkül, képcsarnokos címkével, szájánál kopással, m: 24 cm
11214.

5 000 HUF

Hódmezővásárhelyi fehérmázas váza, jelzés nélkül, m: 20 cm
11215.

3 800 HUF
10,30
11,88

Kerezsi Gyöngyi: Ikebana. Jelzett, 17x15 cm
11216.

3 800 HUF
10,30
11,88

Gál Béla: Zsugormázas kínáló. Jelzett, 21x18 cm
11217.

3 400 HUF
9,21
10,63

Kosalakú feketekerámia kínáló, számozott, 16x11 cm
11218.

3 600 HUF
9,76
11,25

Iparművész világoszöld ikebana, címkével, jelzett, 20x16 cm
11219.

3 600 HUF
9,76
11,25

Mihály Béla: Retro szárazvirág váza. Jelzett, kis kopással, m: 12,5 cm
11220.

4 400 HUF
11,92
13,75

Scheurich kék színezésű váza, jelzett, kis kopással, m: 28,5 cm
11221.

4 800 HUF
13,01
15,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF