Art-ceramics
Number of items: 204
3124283
11210
478
Art-ceramics
Pia Paloni erezett mintás dísztál. Jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
3 600 HUF
3149859
11211
478
Art-ceramics
Reguly kerámia váza. Jelzett, hibátlan, m: 27 cm
4 000 HUF
3149001
11212
478
4200
Art-ceramics
Hódmezővásárhelyi váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 31,5 cm
4 200 HUF
3148978
11213
478
4800
Art-ceramics
Fórizsné Sárai Erzsébet: Tányér. Mázas kerámia. Jelzett, hibátlan, d: :21 cm
4 800 HUF
3148971
11214
478
Art-ceramics
Képcsarnokos iparművész váza. Jelzés nélkül, képcsarnokos címkével, szájánál kopással, m: 24 cm
5 000 HUF
3177665
11215
478
3800
Art-ceramics
Hódmezővásárhelyi fehérmázas váza, jelzés nélkül, m: 20 cm
3 800 HUF
3177663
11216
478
3800
Art-ceramics
Kerezsi Gyöngyi: Ikebana. Jelzett, 17x15 cm
3 800 HUF
3182255
11217
478
3400
Art-ceramics
Gál Béla: Zsugormázas kínáló. Jelzett, 21x18 cm
3 400 HUF
3182246
11218
478
Art-ceramics
Kosalakú feketekerámia kínáló, számozott, 16x11 cm
3 600 HUF
3182243
11219
478
Art-ceramics
Iparművész világoszöld ikebana, címkével, jelzett, 20x16 cm
3 600 HUF
3127348
11220
478
4400
Art-ceramics
Mihály Béla: Retro szárazvirág váza. Jelzett, kis kopással, m: 12,5 cm
4 400 HUF
3124263
11221
478
4800
Art-ceramics
Scheurich kék színezésű váza, jelzett, kis kopással, m: 28,5 cm
4 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m