Art-ceramics

Number of items: 204

cca 1900 Satsuma nagy méretű kerámia dísztál, préselt és festett mintával, jelzés nélkül, kis kopottsággal, d: 36 cm
11186.

20 000 HUF
54,20
62,50

Sarkadi Árpád: Raku nagyméretű gyümölcsös kínáló. Jelzett, 42x43x17 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
11187.

20 000 HUF
54,20
62,50

11188.

18 000 HUF
48,78
56,25

Nagyméretű alföldi miskakancsó, jelzett, kis kopással, m: 32 cm
11189.

14 000 HUF
37,94
43,75

Régi népi, fejes kerámia váza, jelzés nélkül, minimális csorbákkal, m: 26 cm
11190.

12 000 HUF

Izsépy Margit: Afrikai nő. Kerámia, jelzés nélkül, kis kopással, m: 24,5 cm
11191.

12 000 HUF

Király Károly: Kétágú mécsestartó. Jelzett, kis gyári mázhibával, m: 31 cm
11192.

12 000 HUF

cca 1930, Hódmezővásárhely váza, címkével jelzett, szájánál mázhibával, m: 24,5 cm
11193.

10 000 HUF

Fekete János (1929-1999): Nagyméretű hármas fali gyertyatartó. Jelzett, feliratos, 32x39 cm /// / KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
11194.

10 000 HUF

cca 19. sz. második fele, Nagyméretű antik osztrák fehérkerámia dísztál. Jelzett, hátoldalon sérüléssel, d: 44 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
11195.

6 000 HUF

Iparművész kavicsváza, jelzés nélkül, m: 14 cm
11196.

7 500 HUF
20,33
23,44

Romhányi Cserépkályhagyár csempe mesemintával. Jelzett, mázas kerámia, 19,5x19,5 cm
11197.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF