Art-ceramics Number of items: 204
2965118
11186
478
Art-ceramics
cca 1900 Satsuma nagy méretű kerámia dísztál, préselt és festett mintával, jelzés nélkül, kis kopottsággal, d: 36 cm
20 000 HUF
3182949
11187
478
Art-ceramics
Sarkadi Árpád: Raku nagyméretű gyümölcsös kínáló. Jelzett, 42x43x17 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
20 000 HUF
3233979
11188
478
Art-ceramics
18 000 HUF
3215877
11189
478
14000
Art-ceramics
Nagyméretű alföldi miskakancsó, jelzett, kis kopással, m: 32 cm
14 000 HUF
3258033
11190
478
Art-ceramics
Régi népi, fejes kerámia váza, jelzés nélkül, minimális csorbákkal, m: 26 cm
12 000 HUF
3258526
11191
478
Art-ceramics
Izsépy Margit: Afrikai nő. Kerámia, jelzés nélkül, kis kopással, m: 24,5 cm
12 000 HUF
3258408
11192
478
Art-ceramics
Király Károly: Kétágú mécsestartó. Jelzett, kis gyári mázhibával, m: 31 cm
12 000 HUF
3255297
11193
478
Art-ceramics
cca 1930, Hódmezővásárhely váza, címkével jelzett, szájánál mázhibával, m: 24,5 cm
10 000 HUF
3239725
11194
478
Art-ceramics
Fekete János (1929-1999): Nagyméretű hármas fali gyertyatartó. Jelzett, feliratos, 32x39 cm /// / KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10 000 HUF
3180550
11195
478
Art-ceramics
cca 19. sz. második fele, Nagyméretű antik osztrák fehérkerámia dísztál. Jelzett, hátoldalon sérüléssel, d: 44 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
6 000 HUF
3255284
11196
478
7500
Art-ceramics
Iparművész kavicsváza, jelzés nélkül, m: 14 cm
7 500 HUF
3254506
11197
478
Art-ceramics
Romhányi Cserépkályhagyár csempe mesemintával. Jelzett, mázas kerámia, 19,5x19,5 cm
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house