Art-ceramics
Number of items: 204
3219322
11367
478
Art-ceramics
4 db kínai porcelán maszk. Kézzel festett, kerámia, hibátlan 11 cm
3 000 HUF
3219882
11368
478
Art-ceramics
2 600 HUF
3221061
11369
478
Art-ceramics
Steinbach Mezőtúr váza, jelzés nélkül, mázhibákkal, m: 16 cm
2 400 HUF
3221023
11370
478
Art-ceramics
Bagossy Sándor bokály. Jelzett, m: 19 cm
2 400 HUF
3214560
11371
478
Art-ceramics
Régebbi erdélyi bokály, kopásokkal, m: 19,5 cm
2 000 HUF
3214863
11372
478
Art-ceramics
Iparművész kerámia dísztál, Mázas kerámia, matricával jelzett, kis mázhibával 17 cm
2 600 HUF
3201258
11373
478
Art-ceramics
3 000 HUF
3201220
11374
478
Art-ceramics
Iparművész falitál, kis sérüléssel, d: 29,5 cm
2 600 HUF
3176875
11375
478
Art-ceramics
2 000 HUF
3255039
11376
478
Art-ceramics
Kerámia pár. Spanyol, kézzel festett 13 cm
3 000 HUF
3257189
11377
478
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri kerámia madár, kézzel festett, címkével jelzett, kis mázrepedésekkel, m: 12 cm
1 400 HUF
3194466
11378
478
Art-ceramics
2 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m