Art-ceramics

Number of items: 204

4 db kínai porcelán maszk. Kézzel festett, kerámia, hibátlan 11 cm
11367.

3 000 HUF

11368.

2 600 HUF
7,05

Steinbach Mezőtúr váza, jelzés nélkül, mázhibákkal, m: 16 cm
11369.

2 400 HUF

Bagossy Sándor bokály. Jelzett, m: 19 cm
11370.

2 400 HUF

Régebbi erdélyi bokály, kopásokkal, m: 19,5 cm
11371.

2 000 HUF

Iparművész kerámia dísztál, Mázas kerámia, matricával jelzett, kis mázhibával 17 cm
11372.

2 600 HUF
7,05

11373.

3 000 HUF

Iparművész falitál, kis sérüléssel, d: 29,5 cm
11374.

2 600 HUF
7,05

11375.

2 000 HUF

Kerámia pár. Spanyol, kézzel festett 13 cm
11376.

3 000 HUF

Bodrogkeresztúri kerámia madár, kézzel festett, címkével jelzett, kis mázrepedésekkel, m: 12 cm
11377.

1 400 HUF

11378.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF