Art-ceramics

Number of items: 204

Retro német füles váza. Sorszámozott, m: 14,5 cm
11355.

1 600 HUF

MÁ jelzéssel: Retro váza. Jelzett, kis kopással, m: 17 cm
11356.

3 400 HUF
9,21
10,63

Kerámia kosár formájú dísz XX: sz. eleje, apró lepattanással 21x21 cm
11357.

800 HUF

11358.

2 000 HUF

11359.

1 200 HUF

Hungária iparművész váza, mázas kerámia, etikettel jelzett, hajszálrepedésekkel, m: 18 cm
11360.

100 HUF
0,27
0,31

Kerámia váza,.mázas, kézzel festett, jelzés nélkül 24 cm
11361.

1 200 HUF

Régebbi erdélyi bokály, sérüléssel, m: 19,5 cm
11362.

2 000 HUF

Rettro iparművész kínáló. Jelzés nélkül, hibátlan, 28x11 cm
11363.

100 HUF
0,27
0,31
9

Ovális retro kisváza. Jelzett, h: 13 cm
11364.

3 200 HUF
8,67
10,00

Miskakancsó, Mezőtúr, kis repedéssel, m: 19,5 cm
11365.

3 000 HUF

Pannonhalmi apátság. Mázas kerámia plakett, kis kopással, 24x14 cm
11366.

2 200 HUF
5,96
6,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF