Art-ceramics

Number of items: 204

Bokály. Székelyudvarhely, 19. sz. második fele, kis sérülésekkel, m: 23 cm
11173.

16 000 HUF
43,36
50,00

Tűzoltó figura. cca 20. sz. eleje, mázas kerámia, kis kopással, m: 23,5 cm
11174.

34 000 HUF
92,14
106,25

Kovács Margit (1902-1977): Csodálkozó lány. mázas kerámia, jelzett, 23 cm Sérült 20 cm
11175.

30 000 HUF
81,30
93,75

11176.

38 000 HUF
102,98
118,75

Gorka Géza (1894-1971): Ugrasztott mázas váza. Jelzett, talpánál restaurálással, m: 17,5 cm
11177.

40 000 HUF
108,40
125,00

Gorka Géza (1894-1971): Kínáló. Jelzett, kis mázkopásokkal, 19x12x11 cm
11178.

17 000 HUF
46,07
53,13

Gorka Géza (1894-1971): Kisváza ugrasztott mázzal. Jelzett, m: 10 cm
11179.

24 000 HUF
65,04
75,00

Gorka Lívia (1925 - 2011): Kacsamintás tálka. Jelzett, javított, 13x12 cm
11180.

8 000 HUF
11

11182.

110 000 HUF
298,10
343,75

Simó Ágoston (1925-2011): Retró kerámia kavicsváza, hibátlan, jelzet, h: 13 cm
11183.

12 000 HUF

Borsódy László (1938- ): Szent Ferenc. Mázas kerámia, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott. Fakeretben. 21x24 cm
11184.

24 000 HUF
65,04
75,00

11185.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF