Art-ceramics

Number of items: 204

Romhányi Cserépkályhagyár csempe mesemintával. Jelzett, mázas kerámia, 19,5x19,5 cm
11198.

8 000 HUF

11199.

7 500 HUF
20,33
23,44

Világhy Árpád (1960-): Szerelmesek. Jelzés nélkül, terrakotta, m: 35 cm
11200.

9 500 HUF
25,75
29,69

Müller Krisztina (Nünü kerámia) Kerámia asztali óra, mázzal, festéssel. Jelzett. Rotary club felirattal 20x34 cm Hibátlan
11201.

5 500 HUF
14,91
17,19

11202.

8 500 HUF
23,04
26,56

Zoomorf iparművész kiöntő, jelzett, m: 24 cm
11203.

7 000 HUF
18,97
21,88

11204.

8 000 HUF

Vallauris váza, plasztikus légy díszítéssel, jelzett, kis kopással, m: 16 cm
11205.

8 000 HUF

Józsa Judit (1974 - ): Fali kisplasztika. Jelzett, 25x24 cm
11206.

4 000 HUF
10

Csirkesütő. Mázas fehérfajansz, d: 23 cm, m: 17 cm
11207.

1 000 HUF

Retro német részben csillogó mázas váza. Jelzett, kis kopással, m: 20 cm
11208.

4 200 HUF
11,38
13,13

Iparművész design váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 15,5 cm
11209.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF