Art-ceramics

Number of items: 204

Retro német virágmintás váza, pattogzással, m: 23 cm
11246.

4 200 HUF
11,38
13,13

Retro osztrák design váza, applikációkkal, jelzett, m: 19 cm
11247.

4 200 HUF
11,38
13,13

Olasz retro design váza. Jelzett, kis kopással, m: 32,5 cm
11248.

4 200 HUF
11,38
13,13

Miskakancsó, Mezőtúr, mázkopással, m: 24,5 cm
11249.

4 800 HUF
13,01
15,00

11250.

1 000 HUF

Hölgy kosárral. Lengyel kerámia kép, fa lapra applikálva, figura h: 31,5 cm
11251.

4 400 HUF
11,92
13,75

11252.

4 000 HUF

11253.

3 600 HUF
9,76
11,25

11254.

3 600 HUF
9,76
11,25

Józsa János Korond, madaras falitál, kézzel festett mázas cserép , jelzett, minimális lepattanással, d: 28 cm
11255.

3 000 HUF

6 darab iparművészeti bögre, fa tartó, bögre m: 8 cm, teljes m: 31 cm
11256.

4 800 HUF
13,01
15,00

cca 1930/40, Hódmezővásárhely 4 darab kerámia, mázhibákkal, d: 19-21 cm
11258.

2 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF