Art-ceramics
Number of items: 204
3255277
11271
478
3200
Art-ceramics
Szecessziós mázas kerámia váza, pávaszem mintával, erősen mázrepedt, m: 12,5 cm
3 200 HUF
3255289
11272
478
Art-ceramics
Ravelli olasz mázas kerámia váza, kis mázkopással, m: 14,5 cm
5 000 HUF
3255287
11273
478
Art-ceramics
Jelzett iparművész váza, m: 25 cm
3 600 HUF
3255290
11274
478
4600
Art-ceramics
Iparművész ikebana váza, jelzett, h:27 cm
4 600 HUF
3254508
11275
478
Art-ceramics
Romhányi Cserépkályhagyár csempe mesemintával. Jelzett, mázas kerámia, kis sérüléssel, 19,5x19,5 cm
5 000 HUF
3255419
11276
478
Art-ceramics
Erdélyi István: Retro váza. Zsűri címkével, m: 32,5 cm
4 000 HUF
3254507
11277
478
Art-ceramics
5 000 HUF
3254412
11278
478
4600
Art-ceramics
Komatál. Sóvidék, cca 19. sz. második fele, mázsérülésekkel, m: 11 cm
4 600 HUF
3254414
11279
478
Art-ceramics
Szilke. Alföld, 20. sz. első fele, sérüléssel, m: 25 cm
4 000 HUF
3254416
11280
478
4600
Art-ceramics
Aratókorsó. Dél-Alföld, cca 19. sz. vége, m: 32 cm
4 600 HUF
3260926
11281
478
Art-ceramics
Gálffy Ildikó (1962-): Virág mintás váza, mázas kerámia, jelzett, hibátlan 16 cm
4 000 HUF
3237349
11282
478
Art-ceramics
3 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m