Art-ceramics Number of items: 204
3237805
11283
478
Art-ceramics
Pétör mester Esztergomi vendégfogadója mázas kerámia tábla 17x28 cm
4 000 HUF
3237816
11284
478
Art-ceramics
Kínai váza. Mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan m,: 25 cm
6 000 HUF
3237225
11285
478
Art-ceramics
Szécsi Jolán: Fejkendős lány. Jelzett, m: 20,5 cm
6 000 HUF
3234118
11286
478
4800
Art-ceramics
3 darabos iparművész kerámia asztali készlet. Gyümölcsös tál, kosár, doboz d: 34 cm, 23x28 cm, 8x10 cm Kézzel festett, mázas, német kerámia. A nagy tál alján lepattanással.
4 800 HUF
3239242
11287
478
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri 9 darab figura, m: 17 cm alatt
6 000 HUF
3234191
11288
478
Art-ceramics
Kínai kereskedő figura, mázas, samottos kerámia, XIX. sz. Kissé sérült / Antique Chinese ceramic figure with some faults
6 000 HUF
3233035
11289
478
Art-ceramics
2 db Tepsi. Somogy. XIX: sz. mázas cserép, kézzel festett, sérültek d: 29 cm, 37 cm
6 000 HUF
3233031
11290
478
Art-ceramics
Tepsi. Somogy. XIX: sz. mázas cserép, kézzel festett, sérült d: 37 cm
6 000 HUF
3232362
11291
478
3200
Art-ceramics
Várdeák Ildikó: Retro kerámia váza.kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 12 cm
3 200 HUF
3232648
11292
478
Art-ceramics
2 db antik fazék. Részben, mázas cserép, kopásokkal m: 16 cm
5 000 HUF
3233987
11293
478
4800
Art-ceramics
Német modernista dísztál, jelzett, d: 30 cm
4 800 HUF
3233985
11294
478
3400
Art-ceramics
Iparművész csorgatott mázas dísztál, jelzett, d: 29 cm
3 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house