Art-ceramics

Number of items: 204

Pétör mester Esztergomi vendégfogadója mázas kerámia tábla 17x28 cm
11283.

4 000 HUF

Kínai váza. Mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan m,: 25 cm
11284.

6 000 HUF

Szécsi Jolán: Fejkendős lány. Jelzett, m: 20,5 cm
11285.

6 000 HUF

3 darabos iparművész kerámia asztali készlet. Gyümölcsös tál, kosár, doboz d: 34 cm, 23x28 cm, 8x10 cm Kézzel festett, mázas, német kerámia. A nagy tál alján lepattanással.
11286.

4 800 HUF
13,01
15,00

Bodrogkeresztúri 9 darab figura, m: 17 cm alatt
11287.

6 000 HUF

Kínai kereskedő figura, mázas, samottos kerámia, XIX. sz. Kissé sérült / Antique Chinese ceramic figure with some faults
11288.

6 000 HUF

2 db Tepsi. Somogy. XIX: sz. mázas cserép, kézzel festett, sérültek d: 29 cm, 37 cm
11289.

6 000 HUF

Tepsi. Somogy. XIX: sz. mázas cserép, kézzel festett, sérült d: 37 cm
11290.

6 000 HUF

Várdeák Ildikó: Retro kerámia váza.kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 12 cm
11291.

3 200 HUF
8,67
10,00

2 db antik fazék. Részben, mázas cserép, kopásokkal m: 16 cm
11292.

5 000 HUF

Német modernista dísztál, jelzett, d: 30 cm
11293.

4 800 HUF
13,01
15,00

Iparművész csorgatott mázas dísztál, jelzett, d: 29 cm
11294.

3 400 HUF
9,21
10,63

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF