Art-ceramics
Number of items: 214
3101911
11096
462
4200
Art-ceramics
Horváth Magdolna (1929 - ): Dísztál. Jelzett, kopással, d: 31,5 cm
4 200 HUF
3101891
11097
462
4200
Art-ceramics
Strehla stilizált gyümölcsmintás vulkánmázas váza. Jelzett, kis kopással, m: 29,5 cm
4 200 HUF
3101893
11098
462
4200
Art-ceramics
Retro német csokoládémázas váza. Jelzett, hibátlan, m: 20 cm
4 200 HUF
3101897
11099
462
4200
Art-ceramics
Retro német piros-kék váza. Jelzett, kis kopással, m: 18,5 cm
4 200 HUF
3101898
11100
462
4200
Art-ceramics
Retro német élénk narancsárga váza. Jelzett, hibátlan, m: 20,5 cm
4 200 HUF
3101899
11101
462
4200
Art-ceramics
Német modern design váza. Jelzett, kis kopással, m: 18 cm
4 200 HUF
3101900
11102
462
4200
Art-ceramics
Retro német narancs-piros szivarváza. Jelzett, kis kopással, m: 18 cm
4 200 HUF
3101904
11103
462
4200
Art-ceramics
Carstens retro kancsóváza. Jelzett, hibátlan, m: 24,5 cm
4 200 HUF
3101886
11104
462
4200
Art-ceramics
Retro német geometrikus váza. Jelzett, kopással, m: 18 cm
4 200 HUF
3101888
11105
462
4200
Art-ceramics
Retro német Alaska mintás váza. Jelzett, kis kopással, m: 18 cm
4 200 HUF
3101884
11106
462
4200
Art-ceramics
Retro német ökörvér mázas váza. Jelzett, kis kopással, m: 18,5 cm
4 200 HUF
3101882
11107
462
4200
Art-ceramics
Retro német narancsmázas váza. Jelzett, hibátlan, m: 25 cm
4 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m