Art-ceramics

Number of items: 214

Retro iparművész váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 25 cm
11060.

3 600 HUF
9,76
11,25

Retro német mohaszínű váza. Jelzett, alján pattanással, m: 24 cm
11061.

3 600 HUF
9,76
11,25

Retro német csavart visszacsiszolású váza. Jelzett, hibátlan, m: 20 cm
11062.

3 600 HUF
9,76
11,25

Iparművész kerámia retro falióra. Jelzett, hibátlan, d: 25,5 cm
11063.

4 200 HUF
11,38
13,13

Szabó Kata 2 db türkizmázas kerámia falidísz, jelzett, hibátlan, 15x8 cm, 10x7 cm
11064.

3 800 HUF
10,30
11,88

Király Károly: Mécsestartó. Jelzett, hibátlan, m: 13x13 cm
11065.

3 400 HUF
9,21
10,63

Iparművész kínáló, kötélfonatos díszítéssel, kopással, 15x12 cm
11066.

3 600 HUF
9,76
11,25

Retro iparművészeti szárazvirág váza, kopással, mázrepedéssel, h: 19 cm
11067.

2 400 HUF

11068.

3 600 HUF
9,76
11,25

Ashlan Gini Collection Kütahya török dísz tál. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 32 cm
11069.

2 600 HUF
7,05

Sokfüles iparművész váza, latin-amerikai formavilágot idéző vázatesttel, alján B jelzéssel, hibátlan, m: 32 cm
11070.

4 000 HUF

Kézzel festett virágmintás dísztál, jelzéssel, hibátlan, d: 31 cm
11071.

3 200 HUF
8,67
10,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF