Art-ceramics
Number of items: 214
3062919
11048
462
3400
Art-ceramics
Mihály Béla: Csurgatott mázas váza. Jelzett, mázkopással, m: 34,5 cm
3 400 HUF
3065797
11049
462
4400
Art-ceramics
Kerezsi Gyöngyi Retro váza. Jelzett, hibátlan, m: 34 cm
4 400 HUF
3047829
11050
462
Art-ceramics
Király Károly: Hólyagos gyertyatartó, jelzett, hibátlan, m: 22 cm
3 600 HUF
3005384
11051
462
3400
Art-ceramics
Kerezsi Gyöngyi (1943-): Szálváza. Mázas kerámia. kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 23 cm
3 400 HUF
3015422
11052
462
3200
Art-ceramics
Majoros János: Retro váza. Jelzett, hibátlan, m: 17 cm
3 200 HUF
3028608
11053
462
3200
Art-ceramics
Jelzés nélkül: Ikebana váza hólyagos mázas kerámia, iparművész, hibátlan m: 12 cm
3 200 HUF
3047862
11054
462
3200
Art-ceramics
Scheurich retro váza, jelzett, hibátlan, m: 28,5 cm
3 200 HUF
3086619
11055
462
4800
Art-ceramics
Elefántfej figurákkal díszített design váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 21,5 cm
4 800 HUF
3043008
11056
462
3800
Art-ceramics
3 800 HUF
3043023
11057
462
3800
Art-ceramics
Német kerámia váza, Mázas kerámia, jelzés nélkül, apró felületi karccal 24 cm
3 800 HUF
3086599
11058
462
Art-ceramics
Kerezsi Gyöngyi: Retró váza. Jelzett, minimális kopással, m: 25,5 cm
3 600 HUF
3086602
11059
462
Art-ceramics
Kerezsi Gyöngyi: Retró váza. Jelzett, minimális kopással, m: 28,5 cm
3 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m