Art-ceramics

Number of items: 214

Szabó Kinga: Dísztányér paripával. Jelzett, kis kopással, d: 36 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
11012.

19 000 HUF
51,49
59,38

11013.

19 000 HUF
51,49
59,38

Szabó Kinga: Dísztányér bogyót csipegető madárral. Jelzett, kis kopással, d: 31 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
11014.

24 000 HUF
65,04
75,00

Szabó Kinga: Dísztányér szarvasokkal. Jelzett, kis kopással, d: 29,5 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
11015.

24 000 HUF
65,04
75,00

Csermák Ferenc (1932- ): Vulkánmázas díszváza. Alján jelzett, hibátlan, m: 26 cm
11016.

14 000 HUF
37,94
43,75

Bedők Beáta: Betlehem., Triptichon. Kézzel festett kerámia, jelzett, reprodukált a mellékelt katalógusban, a mű egy példánya megtalálható a Kaposvári Hősök templomában 35x19 cm
11017.

18 000 HUF
48,78
56,25

Illár Erzsébet (1940-): L6nyka, hátra tett kézzel. Terrakotta szobor, jelzett m: 24 cm
11018.

12 000 HUF

Kiss Roóz Ilona (1920-2010):Figurális váza. Mázas kerámia, kézzel festett. Jelzett, hibátlan m: 16 cm
11019.

12 000 HUF

Kovács Éva (1938-): Virágcsokros lány. Mázas kerámia. Jelzett. minimális lepattanással m: 32 cm
11020.

16 000 HUF
43,36
50,00

Jelzés nélkül: Retró kerámia váza, korának megfelelő állapotban, m: 31 cm
11021.

14 000 HUF
37,94
43,75

Gorka Lívia (1925 - 2011): Váza. Jelzett, kis kopással, pattogzással, m: 18 cm
11022.

16 000 HUF
43,36
50,00

Krajtsovits Margit: Absztrakt dísztál. Jelzés nélkül, hibátlan, d: 30 cm
11023.

14 000 HUF
37,94
43,75

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF