Art-ceramics
Number of items: 214
2909911
11024
462
Art-ceramics
9 000 HUF
3108246
11025
462
Art-ceramics
Bod Éva (1924-2004): Kaspó. Jelzett, hibátlan, d: 17 cm, m: 15 cm
12 000 HUF
3103451
11026
462
Art-ceramics
Gorka Iparművészeti Vállalat 5 darab tárgy. 4 darab hibátlan, egy vázán sérülés. Jelzett, m: 15,5 cm alatt.
10 000 HUF
2636564
11027
462
Art-ceramics
10 000 HUF
2760819
11028
462
Art-ceramics
5 000 HUF
3097747
11029
462
Art-ceramics
Komlós Kerámia Budapest táncospár. Mázas kerámia Jelzett: masszába nyomva és címkével is, hibátlan m: 26 cm
12 000 HUF
2792083
11030
462
Art-ceramics
7 db söröskorsó, kőedény, fajansz, porcelán, kopásokkal, m: 13-17 cm
1 000 HUF
3108233
11031
462
Art-ceramics
Bod Éva (1924-2004): Váza. Jelzett, minimális mázrepedéssel, m: 19 cm
8 000 HUF
3108242
11032
462
Art-ceramics
Bod Éva (1924-2004): Váza. Jelzett, hibátlan, m: 19 cm
8 000 HUF
3106779
11033
462
Art-ceramics
Bokály. Torda, cca 1850, kis sérülésekkel, m: 21,5 cm
8 000 HUF
3103397
11034
462
Art-ceramics
Bedők Beáta:csigalány. Kézzel festett, mázas kerámia dísz. , jelzett, 27x21 cm
8 000 HUF
3103405
11035
462
Art-ceramics
Illár Erzsébet (1940-): Szerelmesek terrakotta szobor, jelzett m: 17 cm
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m