Art-ceramics

Number of items: 214

11024.

9 000 HUF
24,39
28,13

Bod Éva (1924-2004): Kaspó. Jelzett, hibátlan, d: 17 cm, m: 15 cm
11025.

12 000 HUF

Gorka Iparművészeti Vállalat 5 darab tárgy. 4 darab hibátlan, egy vázán sérülés. Jelzett, m: 15,5 cm alatt.
11026.

10 000 HUF

11027.

10 000 HUF

11028.

5 000 HUF

Komlós Kerámia Budapest táncospár. Mázas kerámia Jelzett: masszába nyomva és címkével is, hibátlan m: 26 cm
11029.

12 000 HUF

7 db söröskorsó, kőedény, fajansz, porcelán, kopásokkal, m: 13-17 cm
11030.

1 000 HUF

Bod Éva (1924-2004): Váza. Jelzett, minimális mázrepedéssel, m: 19 cm
11031.

8 000 HUF

Bod Éva (1924-2004): Váza. Jelzett, hibátlan, m: 19 cm
11032.

8 000 HUF

Bokály. Torda, cca 1850, kis sérülésekkel, m: 21,5 cm
11033.

8 000 HUF
11

Bedők Beáta:csigalány. Kézzel festett, mázas kerámia dísz. , jelzett, 27x21 cm
11034.

8 000 HUF

Illár Erzsébet (1940-): Szerelmesek terrakotta szobor, jelzett m: 17 cm
11035.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF