Art-ceramics
Number of items: 214
3103610
11036
462
Art-ceramics
Illés László (1910-1944): Mária a kisdeddel. Mázas kerámia, jelzett, pattogzással, m: 16,5 cm
8 000 HUF
3100921
11037
462
Art-ceramics
1865, Felvidék, Bokály. Jelzett, restaurált, m: 21 cm
8 000 HUF
3100224
11038
462
Art-ceramics
Mészáros Géza (1918-1987): Lilaruhás nő. Jelzett, szemén kopással, 18x18 cm
16 000 HUF
3097746
11039
462
Art-ceramics
Szécsi Jolán : Népviseletes pár. Színes mázzal festett kerámia Jelzett. hibátlan m: 22 cm
7 000 HUF
3023692
11040
462
3200
Art-ceramics
Galló türkizes mázú kerámia váza mázas kerámia Jelzett hibátlan 15 cm
3 200 HUF
2987337
11041
462
Art-ceramics
2 600 HUF
3028628
11042
462
3200
Art-ceramics
Kiöntő Mázas kerámia, kézzel festett jelzett, minimális mázhibával 23 cm
3 200 HUF
3086617
11043
462
3800
Art-ceramics
Horváth Magdolna (1929 - ): Dísztál. Jelzett, kis pattogzással, d: 14,5 cm
3 800 HUF
3023685
11044
462
3200
Art-ceramics
Retro német kerámia váza mázas kerámia Jelzett hibátlan 22 cm
3 200 HUF
3023687
11045
462
3200
Art-ceramics
Retro német kerámia váza mázas kerámia Jelzett hibátlan 21 cm
3 200 HUF
3065787
11046
462
3800
Art-ceramics
Nagy méretű magyar kerámia iparművész váza, jelzés nélkül, hibátlan 31 cm
3 800 HUF
3062927
11047
462
3200
Art-ceramics
Retro német design váza. Jelzett, hibátlan, m: 27,5 cm
3 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m