Art-ceramics
Number of items: 214
2987677
11072
462
3200
Art-ceramics
Nép mintás falitál, anya gyermekeivel, jelzéssel, hibátlan, d: 32,5 cm
3 200 HUF
2629971
11073
462
3200
Art-ceramics
15 db kerámia plakett, érem, fali kisplasztika, városképekkel és címerekkel, nagyrészt jelzettek, vegyes állapotban
3 200 HUF
3108806
11074
462
Art-ceramics
Eschenbach Jenő (1908-1981): Elefánt. Jelzett, restaurált, 17x15 cm
5 000 HUF
3107454
11075
462
Art-ceramics
Bokály. Székelyföld, 19. sz. vége, kopással, m: 20,5 cm
5 000 HUF
3107458
11076
462
Art-ceramics
Bokály. Erdély, naiv keramikus, cca 1900, sérült, m: 16 cm
5 000 HUF
3107447
11077
462
Art-ceramics
Bokály. Torda, 19. sz. közepe - második fele, sérülésekkel, m: 22 cm
5 000 HUF
3107452
11078
462
Art-ceramics
Bokály. Sóvidék, XX. sz. eleje, sérüléssel, m: 21,5 cm
5 000 HUF
3107445
11079
462
Art-ceramics
Bokály. Torda, 19. sz. vége, restaurált, m: 23 cm
5 000 HUF
3107139
11080
462
Art-ceramics
Vizeskorsó. Alföld, XX. sz. első fele, kis sérüléssel, m: 31 cm
4 000 HUF
3107144
11081
462
Art-ceramics
Feliratos kancsó. Dél-Alföld, XX. sz. eleje, kis kopottsággal, m: 18 cm
5 000 HUF
3107147
11082
462
Art-ceramics
5 000 HUF
3106767
11083
462
Art-ceramics
Bokály. Torda, 1870, sérült, m: 22,5 cm
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m