Art-ceramics

Number of items: 214

Habán múzeumi másolat mozsár, mázas kerámia, jelzéssel, minimális kopottsággal, m: 13,5 cm
11144.

2 800 HUF

Korkmaz Kütahya török váza. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan 20 cm
11145.

1 800 HUF

Egyiptomi mintás kerámia kancsó, jelzett, 36 cm
11146.

2 400 HUF

Nép mintás kétfüles pörköltes tál, Ausztria, jelzéssel, hibátlan, d: 28 cm
11147.

1 800 HUF

2 db retro kerámia váza, kopással, m: 26-28 cm
11148.

1 600 HUF

Mezőtúri antik kínáló. Hiányos, sérült, d: 17 cm
11149.

1 800 HUF

Antik madármintás váza, oszlopokon nyugvó szájperemmel, jelzett, hibátlan, m: 12 cm
11150.

3 000 HUF
22

Antik népi kerámia kétfüles váza. Jelzett, kis sérülésekkel, m: 12 cm
11151.

3 000 HUF
15

Laura Ashley tál. Jelzett, kopott, d: 27 cm
11152.

1 000 HUF

Siena liliom mintás kínáló. Jelzett, hibátlan, 26x20,5 cm
11153.

2 400 HUF

Habán múzeumi másolat butykos, bronz szerelékkel, kis kopással, m: 23,5 cm
11154.

3 000 HUF

Deruta kakasmintás dísztál. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, d: 18,5 cm
11155.

3 200 HUF
8,67
10,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF