Art-ceramics

Number of items: 214

Karácsonyi Zsuzsa mázas kerámia ikebana. Jelzett, hibátlan 17 cm
11120.

4 000 HUF

Gáti Mariann: Kerámia lányka figura kék festett ruhában. Mázas kerámia, jelzett 14 cm
11121.

5 000 HUF

Laky Vera: Váza. Jelzett, kopással, m: 23 cm
11122.

5 000 HUF

11123.

6 000 HUF

Szécsi kerámia lány virággal. Jelzett, kis kopással, m: 18 cm
11124.

3 000 HUF

Virágos padlóváza. Mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan 38 cm
11125.

6 500 HUF
17,62
20,31

2 db antik agyag edény Mautitiusról egyik lepattanással 18, 19 cm
11126.

4 000 HUF

11127.

4 000 HUF

11128.

4 000 HUF

11129.

4 000 HUF

Op-art retro kerámia váza. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett. szaján kis mázhibák 45,5 cm
11130.

6 000 HUF

2 db Hummel jellegű magyar kerámia figura. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal 12,14 cm
11131.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF