Art-ceramics
Number of items: 214
3088579
11120
462
Art-ceramics
Karácsonyi Zsuzsa mázas kerámia ikebana. Jelzett, hibátlan 17 cm
4 000 HUF
3078811
11121
462
Art-ceramics
Gáti Mariann: Kerámia lányka figura kék festett ruhában. Mázas kerámia, jelzett 14 cm
5 000 HUF
3042733
11122
462
Art-ceramics
Laky Vera: Váza. Jelzett, kopással, m: 23 cm
5 000 HUF
2996315
11123
462
Art-ceramics
6 000 HUF
3045617
11124
462
Art-ceramics
Szécsi kerámia lány virággal. Jelzett, kis kopással, m: 18 cm
3 000 HUF
3041686
11125
462
6500
Art-ceramics
Virágos padlóváza. Mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan 38 cm
6 500 HUF
3023183
11126
462
Art-ceramics
2 db antik agyag edény Mautitiusról egyik lepattanással 18, 19 cm
4 000 HUF
2746549
11127
462
Art-ceramics
4 000 HUF
2746551
11128
462
Art-ceramics
4 000 HUF
2746547
11129
462
Art-ceramics
4 000 HUF
3108012
11130
462
Art-ceramics
Op-art retro kerámia váza. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett. szaján kis mázhibák 45,5 cm
6 000 HUF
3109261
11131
462
Art-ceramics
2 db Hummel jellegű magyar kerámia figura. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal 12,14 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m