Art-ceramics

Number of items: 214

Deruta kakasmintás dísztál. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, d: 28,5 cm
11156.

5 000 HUF

Figurális kancsó. Jelzett, hibátlan, m: 24,5 cm
11157.

1 000 HUF
23

Győrbíró Enikő (1932-1999): Lány. Jelzett, kis kopással, m: 18 cm
11158.

2 600 HUF
7,05

Miskakancsó. Jelzés nélkül, kis pattogzással, m: 27 cm
11159.

2 000 HUF

2 darab retro iparművészeti váza. Kis kopással, egyik talpánál kis ütődéssel, m: 21 cm
11160.

1 000 HUF

Hummel jellegű iskolás fiúcska. Mázas kerámia, jelzett, kopott 11 cm
11161.

1 600 HUF

cca 1900 Antik német kőcserép korsó. Sómázas kőcserép, kis kopással, m: 26,5 cm
11162.

3 800 HUF
10,30
11,88

Endrő Margit (1899-1986): Art deco nő figurális ékszertartó. Jelzett, kis sérülésekkel, 19x21 cm
11163.

3 600 HUF
9,76
11,25

Alföldi kisméretű miskakancsó. Jelzés nélkül, kis kopással, m: 13 cm
11164.

1 200 HUF

Kályhacsempe a bibliai Bűnbeesés jelenetével. Mázas samottos kerámia, kis sérülésekkel, 24x21 cm
11165.

3 800 HUF
10,30
11,88

3 darab Habán múzeumi másolat falitál, jelzett, kis kopással, d: 25-30 cm
11167.

2 800 HUF

Retro német váza. Jelzett, hibátlan, m: 28 cm
11168.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF