Art-ceramics

Number of items: 214

Retro német váza. Jelzett, hibátlan, m: 27 cm
11169.

2 000 HUF

Azonosítatlan jelzéssel: Magyaros kiöntő. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 15 cm
11170.

3 000 HUF
19

Antalfiné Szente Katalin: Éneklő lány virággal. Jelzett, hibátlan , m: 11 cm
11171.

2 800 HUF

Antalfiné Szente Katalin: Fehér család. Jelzett, hibátlan , m: 10x11 cm
11172.

2 800 HUF

Antalfiné Szente Katalin: Fehér ruhás éneklő lány. Jelzett, hibátlan , m: 15 cm
11173.

3 000 HUF

Verőcei iparművész pajzán alakos kerámia kancsó, feliratos, jelzett, kopással, m: 23 cm
11174.

3 000 HUF

Design kaspó. Jelzett, kis kopással, m: 14,5 cm
11175.

2 800 HUF

Iparművész falidísz Tokaj látképével. Jelzés nélkül, minimális kopással, 35x10 cm
11176.

3 400 HUF
9,21
10,63

Retro német vérmázas váza. Jelzett, kis kopással, m: 15 cm
11177.

3 600 HUF
9,76
11,25

Hódmezővásárhelyi barna-fehér mázas váza. Jelzés nélkül, kis pattogzással, m: 28 cm
11178.

2 000 HUF

Király Károly hólyagos mázas asztaldísz. Jelzett, hibátlan, d: 14 cm, m: 6 cm
11179.

3 200 HUF
8,67
10,00

Kerezsi Gyöngyi retro váza. Jelzett, hibátlan, m: 14,5 cm
11180.

3 200 HUF
8,67
10,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF