Art-ceramics
Number of items: 214
3103441
11169
462
Art-ceramics
Retro német váza. Jelzett, hibátlan, m: 27 cm
2 000 HUF
3103457
11170
462
Art-ceramics
Azonosítatlan jelzéssel: Magyaros kiöntő. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 15 cm
3 000 HUF
3103442
11171
462
Art-ceramics
Antalfiné Szente Katalin: Éneklő lány virággal. Jelzett, hibátlan , m: 11 cm
2 800 HUF
3103445
11172
462
Art-ceramics
Antalfiné Szente Katalin: Fehér család. Jelzett, hibátlan , m: 10x11 cm
2 800 HUF
3103439
11173
462
Art-ceramics
Antalfiné Szente Katalin: Fehér ruhás éneklő lány. Jelzett, hibátlan , m: 15 cm
3 000 HUF
3102478
11174
462
Art-ceramics
Verőcei iparművész pajzán alakos kerámia kancsó, feliratos, jelzett, kopással, m: 23 cm
3 000 HUF
3102473
11175
462
Art-ceramics
Design kaspó. Jelzett, kis kopással, m: 14,5 cm
2 800 HUF
3101906
11176
462
3400
Art-ceramics
Iparművész falidísz Tokaj látképével. Jelzés nélkül, minimális kopással, 35x10 cm
3 400 HUF
3101879
11177
462
Art-ceramics
Retro német vérmázas váza. Jelzett, kis kopással, m: 15 cm
3 600 HUF
3101493
11178
462
Art-ceramics
Hódmezővásárhelyi barna-fehér mázas váza. Jelzés nélkül, kis pattogzással, m: 28 cm
2 000 HUF
3100623
11179
462
3200
Art-ceramics
Király Károly hólyagos mázas asztaldísz. Jelzett, hibátlan, d: 14 cm, m: 6 cm
3 200 HUF
3100617
11180
462
3200
Art-ceramics
Kerezsi Gyöngyi retro váza. Jelzett, hibátlan, m: 14,5 cm
3 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m