Art-ceramics
Number of items: 214
3101871
11108
462
4600
Art-ceramics
Karcag miskakancsó. Jelzés nélkül, kis kopással, m: 22 cm
4 600 HUF
3101876
11109
462
Art-ceramics
Régi miskakancsó, jelzett, mázsérülésekkel, m: 26 cm
5 000 HUF
3100625
11110
462
4800
Art-ceramics
Karcag miskakancsó. Jelzett, hibátlan, m: 23,5 cm
4 800 HUF
3100626
11111
462
4200
Art-ceramics
Szabó Kata 2 db türkizmázas kerámia falidísz, jelzett, kis kopással, együtt 9x12,5 cm
4 200 HUF
3100622
11112
462
Art-ceramics
Hallstatt Keramik barna alapra fehéren csorgatott mázas szálváza. Jelzett, hibátlan, m: 24 cm
4 000 HUF
3100608
11113
462
4200
Art-ceramics
4 200 HUF
3100611
11114
462
4600
Art-ceramics
Soholm dán retro váza. Mázas samottos kerámia, jelzett, m: 11 cm
4 600 HUF
3100614
11115
462
4200
Art-ceramics
Német modernista váza. Mohazöld színű, sorszámmal jelzett, hibátlan, m: 17,5 cm
4 200 HUF
3100615
11116
462
4200
Art-ceramics
Carlstens retro váza. Címkével jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm
4 200 HUF
3081143
11117
462
Art-ceramics
2 db Hummel jellegű kerámia fali dísz. Jelzés nélkül, kézzel festett, kis kopással 12x16 cm, 11x11 cm
4 000 HUF
3088548
11118
462
6500
Art-ceramics
Erdélyi István: Retró váza, jelzett, hibátlan, m: 32 cm
6 500 HUF
3088561
11119
462
Art-ceramics
Retró kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m