Art-ceramics

Number of items: 214

Karcag miskakancsó. Jelzés nélkül, kis kopással, m: 22 cm
11108.

4 600 HUF
12,47
14,38

Régi miskakancsó, jelzett, mázsérülésekkel, m: 26 cm
11109.

5 000 HUF

Karcag miskakancsó. Jelzett, hibátlan, m: 23,5 cm
11110.

4 800 HUF
13,01
15,00
11

Szabó Kata 2 db türkizmázas kerámia falidísz, jelzett, kis kopással, együtt 9x12,5 cm
11111.

4 200 HUF
11,38
13,13

Hallstatt Keramik barna alapra fehéren csorgatott mázas szálváza. Jelzett, hibátlan, m: 24 cm
11112.

4 000 HUF

11113.

4 200 HUF
11,38
13,13

Soholm dán retro váza. Mázas samottos kerámia, jelzett, m: 11 cm
11114.

4 600 HUF
12,47
14,38

Német modernista váza. Mohazöld színű, sorszámmal jelzett, hibátlan, m: 17,5 cm
11115.

4 200 HUF
11,38
13,13

Carlstens retro váza. Címkével jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm
11116.

4 200 HUF
11,38
13,13

2 db Hummel jellegű kerámia fali dísz. Jelzés nélkül, kézzel festett, kis kopással 12x16 cm, 11x11 cm
11117.

4 000 HUF

Erdélyi István: Retró váza, jelzett, hibátlan, m: 32 cm
11118.

6 500 HUF
17,62
20,31

Retró kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
11119.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF