Art-ceramics

Number of items: 212

Mihály Béla stílusú Iparművészeti Vállalat váza, jelzés nélkül, minimális kopottsággal, m: 16 cm
11037.

3 400 HUF
9,21
10,63

Szombathy Zsuzsa: Mázas kerámia díszváza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 20 cm
11038.

4 000 HUF

Karda Imre (1919-1998): Dísztál. Színes mázakkal festett mázas kerámia. Hibátlan. d: 28 cm
11039.

4 000 HUF

Feloldatlan jelzéssel (Medgyessy Ferenc?): Gondolkodó nő. Mázas kerámia, sérüléssel, m: 17,5 cm
11040.

4 000 HUF

Gy jelzéssel: Retró kerámia tál, mázhibával, lepattanással, d: 20 cm
11041.

4 000 HUF

Kántor Sándor (1895-1979) karcagi butéla. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 10x14 cm
11042.

2 600 HUF
7,05

Hőgye Katalin: csendélet mintázatú falitál, mázas kerámia, kopással, d: 17,5 cm
11043.

2 400 HUF

Juist jelzéssel: Kerámia amfora váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 25 cm
11044.

2 400 HUF

Erdélyi István retro kerámia váza, mázas kerámia, jelzés nélkül, m: 27 cm
11045.

2 800 HUF

Illyés Mihály Korond padlóváza, jelzéssel, kopással, m: 41 cm
11046.

3 000 HUF

Rusói István Karcag: Madármintás díszcsempe, jelzéssel, minimális kopással, 22x22 cm
11047.

3 600 HUF
9,76
11,25

Hidi Endre (1944): Népies fali dísztányér. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 25 cm
11048.

2 600 HUF
7,05

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF