Art-ceramics
Number of items: 212
2923992
11073
445
Art-ceramics
Kéttányéros süteménykínáló, hibátlan, m: 24 cm
3 600 HUF
2915915
11074
445
Art-ceramics
Körmöcbányai stílusú vízililiom mintás talpas kínáló és tál, jelzés nélkül, formaszámmal jelölt, kopásokkal, d: 17,5 cm, m: 13 cm, d: 25 cm
5 000 HUF
2581860
11075
445
Art-ceramics
Japán hamutál és szódás kancsó, kerámia, Suntory Whisky márka feliratával, hibátlan, jelzett, 21x16cm, m:17cm
1 400 HUF
2805028
11076
445
Art-ceramics
St. Clement francia tortatál, fajansz, jelzett, hibátlan, d: 33 cm
5 000 HUF
2937726
11077
445
Art-ceramics
Retro város mintás kerámia váza. Jelzés nélkül, hibátlan 34 cm
5 000 HUF
2937739
11078
445
Art-ceramics
Retro mázas kerámia díszváza. Jelzett, hibátlan 31 cm
5 000 HUF
2936804
11079
445
5500
Art-ceramics
2 db KMK Manuell német kerámia tál. Dísztál. Jelzett, hibátlan d: 29 cm
5 500 HUF
2936958
11080
445
Art-ceramics
Városlőd mázas kerámia dísztál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 35 cm
5 000 HUF
2936052
11081
445
Art-ceramics
Magyar iparművész mázas kerámia dísztál. Kézzel festett, jelzett, kis mázrepedéssel 22x22 cm
5 000 HUF
2936062
11082
445
Art-ceramics
Gyertyatartó iparművész, kétféle mázas kerámia . Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel 23 cm
5 000 HUF
2936098
11083
445
Art-ceramics
Jelzés nélkül Olvasó lány. Festett kerámia, fa alapon. 30 cm
5 000 HUF
2942043
11084
445
Art-ceramics
Herend jelzésű kerámia kiöntő. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 12 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m