Art-ceramics

Number of items: 212

Kéttányéros süteménykínáló, hibátlan, m: 24 cm
11073.

3 600 HUF
9,76
11,25

Körmöcbányai stílusú vízililiom mintás talpas kínáló és tál, jelzés nélkül, formaszámmal jelölt, kopásokkal, d: 17,5 cm, m: 13 cm, d: 25 cm
11074.

5 000 HUF

Japán hamutál és szódás kancsó, kerámia, Suntory Whisky márka feliratával, hibátlan, jelzett, 21x16cm, m:17cm
11075.

1 400 HUF

St. Clement francia tortatál, fajansz, jelzett, hibátlan, d: 33 cm
11076.

5 000 HUF

Retro város mintás kerámia váza. Jelzés nélkül, hibátlan 34 cm
11077.

5 000 HUF

Retro mázas kerámia díszváza. Jelzett, hibátlan 31 cm
11078.

5 000 HUF

2 db KMK Manuell német kerámia tál. Dísztál. Jelzett, hibátlan d: 29 cm
11079.

5 500 HUF
14,91
17,19

Városlőd mázas kerámia dísztál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 35 cm
11080.

5 000 HUF

Magyar iparművész mázas kerámia dísztál. Kézzel festett, jelzett, kis mázrepedéssel 22x22 cm
11081.

5 000 HUF

Gyertyatartó iparművész, kétféle mázas kerámia . Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel 23 cm
11082.

5 000 HUF

Jelzés nélkül Olvasó lány. Festett kerámia, fa alapon. 30 cm
11083.

5 000 HUF

Herend jelzésű kerámia kiöntő. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 12 cm
11084.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF