Art-ceramics
Number of items: 212
2911333
11109
445
3400
Art-ceramics
Nyugatnémet retro iparművész kék hasábváza, mázas kerámia, hibátlan, m: 15,5 cm
3 400 HUF
2890705
11110
445
Art-ceramics
Retro geometrikus váza, hibátlan, jelzés nélkül, m: 19,5 cm
3 000 HUF
2890690
11111
445
Art-ceramics
Német retro kerámia váza, jelzéssel, hibátlan, m: 19 cm
2 600 HUF
2890684
11112
445
Art-ceramics
Német kerámia váza, jelzéssel, hibátlan, m: 22 cm
3 000 HUF
2890623
11113
445
Art-ceramics
Vörös színű HSZ Iparművészeti Kerámia váza, címkével jelzett, kopással, m: 26 cm
3 000 HUF
2906972
11114
445
3200
Art-ceramics
Gömb váza, mázas kerámia. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan 14 cm
3 200 HUF
2911367
11115
445
Art-ceramics
Iparművészeti díszváza, alján mázba karcolt jelzéssel, oldalán iparművészeti etikettel, kis kopottsággal, m: 30 cm
3 600 HUF
2911427
11116
445
3400
Art-ceramics
Retro festésű német váza, jelzéssel, kis kopással, m: 25 cm
3 400 HUF
2758878
11117
445
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalat retro kerámia váza csíkos díszítéssel. Kézzel festett, jelzett, kis mázhibával . 21 cm
2 000 HUF
2943403
11118
445
3800
Art-ceramics
Férfifejes német söröskorsó, kézzel festett, alján etikettel jelzett, m: 15 cm
3 800 HUF
2921257
11119
445
Art-ceramics
cca 1930 mázas kerámia kaspó, masszába nyomott pecséttel jelezve, kopással, m: 13 cm
2 400 HUF
2523944
11120
445
Art-ceramics
Csorgatott mázas retro kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m. 16 cm
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m