Art-ceramics

Number of items: 212

Üveg tortás tál, formába préselt, hibátlan d: 21 cm
11182.

2 000 HUF

2 db kerámia sétáló gyertya tartó. Hódmezővásárhely, jelzett, 1901-es kis lepattanással 12, 14 cm
11183.

1 800 HUF

Kerámia váza,.mázas, kézzel festett, jelzés nélkül 24 cm
11184.

2 400 HUF

Jelzés nélkül: termékenységi szobor. Terrakotta m: 13 cm
11185.

2 400 HUF

Német iparművész mázas kerámia retro dísz váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 21 cm
11186.

2 800 HUF

Retro mázas kerámia váza. Jelzés nélkül, hibátlan 18 cm
11187.

2 000 HUF

Kék kerámia edényke. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan d: 10 cm m . 13 cm
11188.

2 400 HUF

Habán másolat mázas kerámia butéla. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 14 cm
11189.

2 200 HUF
5,96
6,88

Bodrogkeresztúri kerámia tálka retro mintás, kézzel festett, jelzett, hibátlan 16 cm
11190.

2 800 HUF

Retro kerámia hamuzó, mázas kerámia, jelzéssel, kopással, d: 15 cm
11191.

1 000 HUF

Iparművészeti Kerámia színátmenetes irizáló váza, jelzéssel, kis kopással, m: 28 cm
11192.

2 800 HUF

Hódmezővásárhelyi kínálótál, jelzéssel, hibátlan, d: 26 cm, m: 8 cm + sérült kisebb tál
11193.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF