Art-ceramics
Number of items: 212
2936785
11182
445
Art-ceramics
Üveg tortás tál, formába préselt, hibátlan d: 21 cm
2 000 HUF
2936784
11183
445
Art-ceramics
2 db kerámia sétáló gyertya tartó. Hódmezővásárhely, jelzett, 1901-es kis lepattanással 12, 14 cm
1 800 HUF
2937140
11184
445
Art-ceramics
Kerámia váza,.mázas, kézzel festett, jelzés nélkül 24 cm
2 400 HUF
2936840
11185
445
Art-ceramics
Jelzés nélkül: termékenységi szobor. Terrakotta m: 13 cm
2 400 HUF
2936043
11186
445
Art-ceramics
Német iparművész mázas kerámia retro dísz váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 21 cm
2 800 HUF
2935572
11187
445
Art-ceramics
Retro mázas kerámia váza. Jelzés nélkül, hibátlan 18 cm
2 000 HUF
2935798
11188
445
Art-ceramics
Kék kerámia edényke. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan d: 10 cm m . 13 cm
2 400 HUF
2940463
11189
445
2200
Art-ceramics
Habán másolat mázas kerámia butéla. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 14 cm
2 200 HUF
2940332
11190
445
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri kerámia tálka retro mintás, kézzel festett, jelzett, hibátlan 16 cm
2 800 HUF
2943013
11191
445
Art-ceramics
Retro kerámia hamuzó, mázas kerámia, jelzéssel, kopással, d: 15 cm
1 000 HUF
2943181
11192
445
Art-ceramics
Iparművészeti Kerámia színátmenetes irizáló váza, jelzéssel, kis kopással, m: 28 cm
2 800 HUF
2943147
11193
445
Art-ceramics
Hódmezővásárhelyi kínálótál, jelzéssel, hibátlan, d: 26 cm, m: 8 cm + sérült kisebb tál
2 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m