Art-ceramics
Number of items: 212
2911422
11157
445
Art-ceramics
Bay német retro virágmintás váza, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 25 cm
3 000 HUF
2911377
11158
445
Art-ceramics
Retro iparművész kőedény díszváza, jelzéssel, datálással, hibátlan, m: 18,5 cm
2 800 HUF
2875132
11159
445
Art-ceramics
Kerámia falikép, mázatlan, jelzés nélkül, kopásokkal, 11,5x20 cm
1 600 HUF
2875125
11160
445
Art-ceramics
1 600 HUF
2875127
11161
445
Art-ceramics
1 600 HUF
2753579
11162
445
Art-ceramics
2 400 HUF
2758899
11163
445
Art-ceramics
Retro kerámia váza. Mázas, jelzés nélkül, hibátlan. 26 cm
1 800 HUF
2235154
11164
445
600
Art-ceramics
2941987
11165
445
Art-ceramics
Retró sárga-barna kerámia tálka / hamutartó, alján jelzett, peremén kis lepattanásokkal, d: 14 cm
1 400 HUF
2936858
11166
445
Art-ceramics
Hódmezővásárhelyi váza, mázas kerámia, barna virágmintával. Jelzett, hibátlan, m: 30 cm
2 000 HUF
2874812
11167
445
Art-ceramics
Iparművész kerámia kínáló. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 8 cm, + Harmonikás kerámia figura. Jelzés nélkül, hibátlan 16 cm
2 000 HUF
2774390
11169
445
Art-ceramics
II. Lajos bajor király (Ludwig II von Bayern) portréjával díszített váza. Matricás, jelzés nélkül, hibátlan, m: 24 cm
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m