Art-ceramics

Number of items: 212

Bay német retro virágmintás váza, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 25 cm
11157.

3 000 HUF

Retro iparművész kőedény díszváza, jelzéssel, datálással, hibátlan, m: 18,5 cm
11158.

2 800 HUF

Kerámia falikép, mázatlan, jelzés nélkül, kopásokkal, 11,5x20 cm
11159.

1 600 HUF

11160.

1 600 HUF

11161.

1 600 HUF

11162.

2 400 HUF

Retro kerámia váza. Mázas, jelzés nélkül, hibátlan. 26 cm
11163.

1 800 HUF

11164.

600 HUF
1,63
1,88

Retró sárga-barna kerámia tálka / hamutartó, alján jelzett, peremén kis lepattanásokkal, d: 14 cm
11165.

1 400 HUF

Hódmezővásárhelyi váza, mázas kerámia, barna virágmintával. Jelzett, hibátlan, m: 30 cm
11166.

2 000 HUF

Iparművész kerámia kínáló. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 8 cm, + Harmonikás kerámia figura. Jelzés nélkül, hibátlan 16 cm
11167.

2 000 HUF

II. Lajos bajor király (Ludwig II von Bayern) portréjával díszített váza. Matricás, jelzés nélkül, hibátlan, m: 24 cm
11169.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF