https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Art-ceramics

Number of items: 212

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Ditmar Urbach csehszlovák mázas kerámia/fajansz doboz, 1950-1960 körül, jelzett, 16,5x7,5x7 cm
1
11206.

Ditmar Urbach csehszlovák mázas kerámia/fajansz doboz, 1950-1960 körül, jelzett, 16,5x7,5x7 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Tófej váza, jelzéssel, hibátlan, m: 21,5 cm
1
11207.

Tófej váza, jelzéssel, hibátlan, m: 21,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Jelzés nélkül: Art Deco váza, mázlepattanásokkal, m: 9,5 cm
1
11208.

Jelzés nélkül: Art Deco váza, mázlepattanásokkal, m: 9,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Őzek mintás falitál, jelzéssel, kopással, d: 18 cm
1
11209.

Őzek mintás falitál, jelzéssel, kopással, d: 18 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
 
NDK DN "Carl Wilhelm Scheele gyógyszerész és kémikus 1742-1786 / Stralsund Numitmatikai Társaság" meisseni kerámia emlékérem (41 mm) T: UNC NDK ND "Carl Wilhelm Scheele Apotheker und Chemiker 1742-1786 / Stralsund" meissen porcelain commemorative coin (41 mm)
1
11210.

NDK DN "Carl Wilhelm Scheele gyógyszerész és kémikus 1742-1786 / Stralsund Numitmatikai Társaság" meisseni kerámia emlékérem (41 mm) T: UNC NDK ND "Carl Wilhelm Scheele Apotheker und Chemiker 1742-1786 / Stralsund" meissen porcelain commemorative coin (41 mm)

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
Hungária iparművész kerámia fali dísztál, vörös mintás fekete mázzal. Hátoldalán etikettel jelzett (I. oszt.), minimális lepattanással / kopással, d: 29,5 cm
1
11211.

Hungária iparművész kerámia fali dísztál, vörös mintás fekete mázzal. Hátoldalán etikettel jelzett (I. oszt.), minimális lepattanással / kopással, d: 29,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Number of bids:
0
 
Retró négy személyes teáskészlet, mázas kerámia, részben érdekes, szarvasagancs- vagy fakéregszerű mázzal. Jelzés nélkül, kisebb felületi hibákkal / sérülésekkel.
1
11212.

Retró négy személyes teáskészlet, mázas kerámia, részben érdekes, szarvasagancs- vagy fakéregszerű mázzal. Jelzés nélkül, kisebb felületi hibákkal / sérülésekkel.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Keleties stílusú aranyozott kerámia díszkancsó pár, jelzéssel, kopással, kis pattanással, m: 35 cm
1
11213.

Keleties stílusú aranyozott kerámia díszkancsó pár, jelzéssel, kopással, kis pattanással, m: 35 cm

 
The item is not available
Starting price:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment