Art-ceramics
Number of items: 212
2941919
11049
445
Art-ceramics
Hidi Endre (1944): Népies fali dísztányér. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 25 cm
2 600 HUF
2943310
11050
445
Art-ceramics
Kovács Éva: Furulyás lány. Mázas kerámia, jelzett, ragasztott, m: 18 cm
1 000 HUF
2942958
11051
445
Art-ceramics
Erdélyi István retro kerámia váza. Mázas kerámia jelzés nélkül, kis kopással, m: 33 cm
2 000 HUF
2939804
11052
445
Art-ceramics
M E jelzéssel: kerámia váza. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan 18 cm
3 000 HUF
2943837
11053
445
Art-ceramics
M Kiss Katalin: Virágmintás falitál. Jelzéssel, néhol mázkopással, d: 35 cm
3 000 HUF
2944792
11054
445
3400
Art-ceramics
1929 Patócs József és Fia Hódmezővásárhely kerámia falitál, korának megfelelő állapotban, d: 27,5 cm
3 400 HUF
2904550
11055
445
Art-ceramics
Gyarmati György: Harmonikázó fiú, jelzéssel, kopással, gyári anyaghibával, m: 10,5 cm
3 000 HUF
2936048
11056
445
Art-ceramics
Magyar iparművész, mázas kerámia váza. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan 29 cm
7 000 HUF
2939620
11057
445
Art-ceramics
8 000 HUF
2945391
11058
445
32000
Art-ceramics
Lovas mintás kerámia kaspó, mélykék mázas kerámia váza, minimális kopással, jelzéssel, m: 20 cm
32 000 HUF
2878464
11059
445
Art-ceramics
9 000 HUF
2819063
11060
445
Art-ceramics
4 db díszes söröskorsó, kerámia, ón fedéllel, részben jelzett, kis kopásokkal, m: 15-16 cm
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m