Art-ceramics

Number of items: 212

Hidi Endre (1944): Népies fali dísztányér. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 25 cm
11049.

2 600 HUF
7,05

Kovács Éva: Furulyás lány. Mázas kerámia, jelzett, ragasztott, m: 18 cm
11050.

1 000 HUF

Erdélyi István retro kerámia váza. Mázas kerámia jelzés nélkül, kis kopással, m: 33 cm
11051.

2 000 HUF
13

M E jelzéssel: kerámia váza. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan 18 cm
11052.

3 000 HUF

M Kiss Katalin: Virágmintás falitál. Jelzéssel, néhol mázkopással, d: 35 cm
11053.

3 000 HUF

1929 Patócs József és Fia Hódmezővásárhely kerámia falitál, korának megfelelő állapotban, d: 27,5 cm
11054.

3 400 HUF
9,21
10,63

Gyarmati György: Harmonikázó fiú, jelzéssel, kopással, gyári anyaghibával, m: 10,5 cm
11055.

3 000 HUF

Magyar iparművész, mázas kerámia váza. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan 29 cm
11056.

7 000 HUF
18,97
21,88

11057.

8 000 HUF

Lovas mintás kerámia kaspó, mélykék mázas kerámia váza, minimális kopással, jelzéssel, m: 20 cm
11058.

32 000 HUF
86,72
100,00

11059.

9 000 HUF
24,39
28,13

4 db díszes söröskorsó, kerámia, ón fedéllel, részben jelzett, kis kopásokkal, m: 15-16 cm
11060.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF