Art-ceramics
Number of items: 212
2683301
11025
445
Art-ceramics
B. Várdeák Ildikó: Kerámia tál, hólyagos mázzal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 22 cm
2 400 HUF
2806864
11026
445
Art-ceramics
5 000 HUF
2790260
11027
445
Art-ceramics
M jelzéssel: Retró kerámia lámpatest, elektromos része javításra szorul, jelenlej lámpaként nem üzemeltethető, kopásokkal, m: 19 cm
2 000 HUF
2887001
11028
445
4400
Art-ceramics
Hoffer Ildikó: Ülő kislány, mázas kerámia, festett díszítéssel, égetési repedésekkel, jelzett: Hoffer,16 cm
4 400 HUF
2906981
11029
445
Art-ceramics
4 000 HUF
2941737
11030
445
Art-ceramics
1935 Balogh László: Huszár korsó. Mázas kerámia, etikett jelzéssel, minimális kopással, m: 23 cm
5 000 HUF
2943396
11031
445
Art-ceramics
Sarkadi retró absztrakt falikép, mázas kerámia, hátoldalán jelzett és Iparművészeti Vállalat címkéjével, 31x20,5 cm
5 000 HUF
2936096
11032
445
Art-ceramics
Pátyi Zsóka: A varázsló. Mázas iparművész kerámia, jelzett, apró lepattanásokkal 32 cm
5 000 HUF
2936072
11033
445
Art-ceramics
GC jelzéssel. Kerámia fali tál. Mázas kerámia . Kézzel festett, jelzett, hibátlan 27x19 cm
5 000 HUF
2944366
11034
445
Art-ceramics
Sövegjártó Mária (1942-): Váza. Jelzéssel, kis kopással, m: 31 cm
5 000 HUF
2906974
11035
445
3200
Art-ceramics
Király hólyagos kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 20 cm
3 200 HUF
2869054
11036
445
Art-ceramics
Mihály Béla retro száraz virág váza. Kézzel festett, jelzett, kis mázhiba 10x18 cm
2 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m