Art-ceramics

Number of items: 212

B. Várdeák Ildikó: Kerámia tál, hólyagos mázzal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 22 cm
11025.

2 400 HUF

11026.

5 000 HUF

M jelzéssel: Retró kerámia lámpatest, elektromos része javításra szorul, jelenlej lámpaként nem üzemeltethető, kopásokkal, m: 19 cm
11027.

2 000 HUF

Hoffer Ildikó: Ülő kislány, mázas kerámia, festett díszítéssel, égetési repedésekkel, jelzett: Hoffer,16 cm
11028.

4 400 HUF
11,92
13,75

11029.

4 000 HUF

1935 Balogh László: Huszár korsó. Mázas kerámia, etikett jelzéssel, minimális kopással, m: 23 cm
11030.

5 000 HUF

Sarkadi retró absztrakt falikép, mázas kerámia, hátoldalán jelzett és Iparművészeti Vállalat címkéjével, 31x20,5 cm
11031.

5 000 HUF

Pátyi Zsóka: A varázsló. Mázas iparművész kerámia, jelzett, apró lepattanásokkal 32 cm
11032.

5 000 HUF

GC jelzéssel. Kerámia fali tál. Mázas kerámia . Kézzel festett, jelzett, hibátlan 27x19 cm
11033.

5 000 HUF

Sövegjártó Mária (1942-): Váza. Jelzéssel, kis kopással, m: 31 cm
11034.

5 000 HUF

Király hólyagos kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 20 cm
11035.

3 200 HUF
8,67
10,00

Mihály Béla retro száraz virág váza. Kézzel festett, jelzett, kis mázhiba 10x18 cm
11036.

2 600 HUF
7,05

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF