Art-ceramics Number of items: 212
2887075
11013
445
4200
Art-ceramics
Laborcz Mónika (1941-): Retro iparművész váza, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 24,5 cm
4 200 HUF
2887070
11014
445
4200
Art-ceramics
Fürtös György: Tál. Pirogránit, kis mázrepedésekkel, d: 18 cm
4 200 HUF
2906959
11015
445
6500
Art-ceramics
Bán Károly: Mázas kerámia váza. Jelzett, hibátlan 21 cm
6 500 HUF
2945417
11016
445
28000
Art-ceramics
Gál Béla: Hal. Türkizszínű mázzal festett, jelzett, kis mázrepedéssel, m: 15 cm
28 000 HUF
2903325
11017
445
26000
Art-ceramics
cca 18-19. sz 9 darabos korabeli majolika gyűjtemény, kopottak, közte jelzéssel, kínálók, tároló, tál, kiemelkedő összeállítás!
26 000 HUF
2840658
11018
445
500000
Art-ceramics
Kuba. Alfredo Sosabravo (1930- ): Pávás (rájás) kínáló. Színes mázakkal festett kerámia. Jelzett. m: 9,5 cm, d: 24 cm Alfredo Sosabravo 1930-ban született Sagua la Grandéban, Kubában. Egyszínű és élénk színű terrakottából készült művei mechanikus tárgyakat és szimbolikus anatómiai ábrázolásokat ábrázolnak. A kézműves munka teljesen kézzel készül, és minden egyes darab egyedi és megismételhetetlen. 2020-ban a 90 éves Sosabravo mesternek szentelt kiállítást rendeztek a La Havanna-i Kerámiamúzeumban a történelmi Ceramiche Giuseppe Mazzotti gyárban készült kerámiaművekből Albisolában, abban a városban, ahová a művész 1993-ban költözött. / Alfredo Sosabravo was born in 1930 in Sagua la Grande, Cuba. His works in plain and brightly colored terracotta represent mechanical objects and symbolic anatomical representations. The crafting is entirely manual and each piece is unique and unrepeatable. In 2020, an exhibition dedicated to the 90 year old master Sosabravo was held at the Museum of Ceramics in La Havana with ceramic works created at the historic Ceramiche Giuseppe Mazzotti factory in Albisola, the city where the artist moved to in 1993.
500 000 HUF
2703138
11019
445
Art-ceramics
12 000 HUF
2791234
11020
445
Art-ceramics
Szabó Kinga: Szarvasos kerámia tál, jelzett, hibátlan, d: 31 cm
12 000 HUF
2650334
11021
445
Art-ceramics
6 000 HUF
2936913
11022
445
14000
Art-ceramics
Újpál György: menyasszony és vőlegény Festett mázas kerámia, hibátlan m:25 cm
14 000 HUF
2890675
11023
445
3800
Art-ceramics
Török László Mezőtúr kerámia váza, jelzéssel, kopásokkal, m: 28,5 cm
3 800 HUF
2887073
11024
445
3800
Art-ceramics
M jelzéssel: Retró kerámia tál, hibátlan, d: 24 cm
3 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house