Art-ceramics

Number of items: 212

Laborcz Mónika (1941-): Retro iparművész váza, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 24,5 cm
11013.

4 200 HUF
11,38
13,13

Fürtös György: Tál. Pirogránit, kis mázrepedésekkel, d: 18 cm
11014.

4 200 HUF
11,38
13,13

Bán Károly: Mázas kerámia váza. Jelzett, hibátlan 21 cm
11015.

6 500 HUF
17,62
20,31

Gál Béla: Hal. Türkizszínű mázzal festett, jelzett, kis mázrepedéssel, m: 15 cm
11016.

28 000 HUF
75,88
87,50

cca 18-19. sz 9 darabos korabeli majolika gyűjtemény, kopottak, közte jelzéssel, kínálók, tároló, tál, kiemelkedő összeállítás!
11017.

26 000 HUF
70,46
81,25

Kuba. Alfredo Sosabravo (1930- ): Pávás (rájás) kínáló. Színes mázakkal festett kerámia. Jelzett. m: 9,5 cm, d: 24 cm  Alfredo Sosabravo 1930-ban született Sagua la Grandéban, Kubában. Egyszínű és élénk színű terrakottából készült művei mechanikus tárgyakat és szimbolikus anatómiai ábrázolásokat ábrázolnak. A kézműves munka teljesen kézzel készül, és minden egyes darab egyedi és megismételhetetlen. 2020-ban a 90 éves Sosabravo mesternek szentelt kiállítást rendeztek a La Havanna-i Kerámiamúzeumban a történelmi Ceramiche Giuseppe Mazzotti gyárban készült kerámiaművekből Albisolában, abban a városban, ahová a művész 1993-ban költözött. / Alfredo Sosabravo was born in 1930 in Sagua la Grande, Cuba. His works in plain and brightly colored terracotta represent mechanical objects and symbolic anatomical representations. The crafting is entirely manual and each piece is unique and unrepeatable. In 2020, an exhibition dedicated to the 90 year old master Sosabravo was held at the Museum of Ceramics in La Havana with ceramic works created at the historic Ceramiche Giuseppe Mazzotti factory in Albisola, the city where the artist moved to in 1993.
11018.

500 000 HUF
1 355,01
1 562,50

11019.

12 000 HUF

Szabó Kinga: Szarvasos kerámia tál, jelzett, hibátlan, d: 31 cm
11020.

12 000 HUF

11021.

6 000 HUF

Újpál György: menyasszony és vőlegény Festett mázas kerámia, hibátlan m:25 cm
11022.

14 000 HUF
37,94
43,75

Török László Mezőtúr kerámia váza, jelzéssel, kopásokkal, m: 28,5 cm
11023.

3 800 HUF
10,30
11,88

M jelzéssel: Retró kerámia tál, hibátlan, d: 24 cm
11024.

3 800 HUF
10,30
11,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF