Paintings and graphics Number of items: 379
2590709
10133
416
46000
Hetey Katalin (1924-2010): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (26/40). Lapméret: 54x43 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (26/40).
46 000 HUF
2595959
10134
416
Hincz Gyula (1904-1986): Ellentétek. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (96/100), foltos. Üvegezett, sérült fakeretben, 29,5x38,5 cm
18 000 HUF
2622595
10135
416
Hollós-Holczer Károly (1873-?): Portré. Olaj, vászon, jelzett. Vakráma nélkül, feltekerve, sérült, 39×29 cm
7 000 HUF
2618356
10136
416
Honty Márta (1940-2004): Nyári napforduló. Tűzzománc, fémlemez. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 32x33 cm
12 000 HUF
2613951
10137
416
Honty Márta (1940-2004): Tánc. Tűzzománc, fémlemez. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 31x42 cm
12 000 HUF
2571213
10138
416
Horváth Iván (1935-): Vízpart (Orfű), 1972. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, jobb felső sarka papírra kasírozva, 25x36,5 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
5 000 HUF
2541555
10139
416
Horváth Iván (1935-): Óriások között, 2001. Monotípia, karton, jelzett, 30x30 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
8 000 HUF
2575102
10140
416
Jámbor József (?- ): "Végső győzelem", 1983. Linómetszet, papír. Jelzett, számozott (1/7). Feltekerve, 36x25,5 cm
6 000 HUF
2542827
10141
416
14000
Jobbágyi Gaiger Miklós (1892-1959): Női aktok. Tus, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, paszpartu alján feliratozott, 20×27,5 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
14 000 HUF
2618311
10142
416
Józsa János (1936-2016): Debreceni utca. Színes linómetszet, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 23×50 cm
8 000 HUF
2611316
10143
416
Kádár György (1912-2002): Csendélet. Rézkarc, papír, jelzett. Feltekerve, szakadással, folttal, 38x29,5 cm
1 000 HUF
2590724
10144
416
Joseph Kádár (1936-2019): Dualista kompozíció, 1987. Szitanyomat, papír, jelzett, 20/50 számozással. 12x19 cm
12 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house