Number of items: 379

Gádor Magda (1924-): Hommage á Vajda Lajos (cím nélkül). Filctoll, karton. Jelzett. 30x19 cm
10109.

22 000 HUF
59,62
68,75

Gedő Lipót (1887-1952): Bábokkal játszó gyerekek. Akvarell, tus, papír, jelzett, papírra kasírozva, alján Gedő Lipót autográf ajándékozási soraival 1938-ból. Bal alsó sarkában foltos. 17,5x18 cm
10110.

9 000 HUF
24,39
28,13

Gellér B. István (1946-2018): Lelet. Litográfia, papír, jelzett, számozott (60/80). Paszpartuban. 41x48 cm
10111.

18 000 HUF
48,78
56,25

Gémes Gyula Mihály (?-?): Asztali csendélet. Olaj, papír, üvegezett kopott léckeretben, jelzett 48x33cm
10112.

6 000 HUF

Gémes Gyula Mihály (?-?): Virágcsendélet. Olaj, papír, üvegezett sérült keretben, üvegen repedés, jelzett, 48x38cm
10113.

10 000 HUF

Gross Arnold (1929-2015): Jan van Eyck emléklap. Színes rézkarc, papír. Jelzett. 13x7 cm. Üvegezett fém keretben.
10114.

70 000 HUF
189,70
218,75
15

Gross Arnold (1929-2015): Tordai műterem. Ofszet nyomat, papír, jelzett, a Corvina mappából, 17×23 cm
10115.

14 000 HUF
37,94
43,75

Gross Arnold (1929-2015): Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. 20x38 cm. Üvegezett keretben.
10116.

8 000 HUF

10117.

100 000 HUF
271,00
312,50

Gutaházy Németh Gyula (1892-1959): Csendélet. Olaj, falemez, jelzett, 14x19,5 cm.Dekoratív, sérült fakeretben.
10118.

12 000 HUF

Gy. Molnár István (1933-2010): Alföldi táj. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Üvegezett fa keretben. 7x19,5 cm
10119.

3 000 HUF

Gy. Molnár István (1933-2010): Hídivásár. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 29x39 cm
10120.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF