Number of items: 379

Monori Kovács Jenő (?-?): Vízparton. Rézkarc, papír, jelzett, 15×20,5 cm
10229.

4 000 HUF

10230.

3 000 HUF

Móra László (1947-): A kukkoló. Olaj, farost. Jelzett a hátoldalán. Apró felületi sérülésekkel (karcolásokkal) és foltokkal. 81x44 cm
10231.

2 000 HUF

Móricz Madár (?-?): Csendélet. Akvarell, papír, jelzett. 36x25 cm. Üvegezett fakeretben.
10232.

7 500 HUF
20,33
23,44

Murin Vilmos (1891-1952): Falusi lakodalom. Rézkarc, papír. Jelzett. Kissé sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 19x24 cm
10233.

2 600 HUF
7,05

Nagy Barbara (1976-), 2 db mű: Lányok. Ceruza, papír, jelzett, 38x27 és 43x30,5 cm
10234.

1 000 HUF

Nagy B. István (1933-2006): Dini és Robi. Olaj, akril, vászon, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal, Képcsarnok Vállalat és Artunion címkékkel. Fa keretben. 58x80 cm
10235.

32 000 HUF
86,72
100,00

Nagy Ernő (1973-): Színes táj. Olaj, karton. Jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 49x69 cm.
10236.

26 000 HUF
70,46
81,25

Nagy Ernő (1973-): Monoki homokbánya. Olaj, karton. Jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 49x69 cm.
10237.

26 000 HUF
70,46
81,25

Nagy Imola (1976-): A kapcsolatok. Akril, vászon, keret nélkül, jelzett, 80x80cm
10238.

220 000 HUF
596,21
687,50

Nagy Lajos (1956-): Csendélet. Diópác, fedőfehér, papír, jelzett. 21,5x30,5 cm
10239.

2 000 HUF

Nagy Lajos (1956-): Letűnt kor, 1986. Kréta, karton,, papír, jelzett. Lap széle kissé sérült. 50x70 cm
10240.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF