Paintings and graphics Number of items: 379
2428544
10229
416
Monori Kovács Jenő (?-?): Vízparton. Rézkarc, papír, jelzett, 15×20,5 cm
4 000 HUF
2314486
10230
416
3 000 HUF
2314478
10231
416
Móra László (1947-): A kukkoló. Olaj, farost. Jelzett a hátoldalán. Apró felületi sérülésekkel (karcolásokkal) és foltokkal. 81x44 cm
2 000 HUF
2616599
10232
416
7500
Móricz Madár (?-?): Csendélet. Akvarell, papír, jelzett. 36x25 cm. Üvegezett fakeretben.
7 500 HUF
2585679
10233
416
Murin Vilmos (1891-1952): Falusi lakodalom. Rézkarc, papír. Jelzett. Kissé sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 19x24 cm
2 600 HUF
2192890
10234
416
Nagy Barbara (1976-), 2 db mű: Lányok. Ceruza, papír, jelzett, 38x27 és 43x30,5 cm
1 000 HUF
2556478
10235
416
32000
Nagy B. István (1933-2006): Dini és Robi. Olaj, akril, vászon, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal, Képcsarnok Vállalat és Artunion címkékkel. Fa keretben. 58x80 cm
32 000 HUF
2612747
10236
416
26000
Nagy Ernő (1973-): Színes táj. Olaj, karton. Jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 49x69 cm.
26 000 HUF
2612743
10237
416
26000
Nagy Ernő (1973-): Monoki homokbánya. Olaj, karton. Jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 49x69 cm.
26 000 HUF
2577653
10238
416
220000
Nagy Imola (1976-): A kapcsolatok. Akril, vászon, keret nélkül, jelzett, 80x80cm
220 000 HUF
2433307
10239
416
Nagy Lajos (1956-): Csendélet. Diópác, fedőfehér, papír, jelzett. 21,5x30,5 cm
2 000 HUF
2492622
10240
416
Nagy Lajos (1956-): Letűnt kor, 1986. Kréta, karton,, papír, jelzett. Lap széle kissé sérült. 50x70 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house