Number of items: 379

Nagy Lajos (1956-): Önarckép. Szén, papír, jelzés nélkül. 30,5x21,5 cm
10241.

3 000 HUF

Nagy Lajos (1956-): Női portré. Lavírozott tus, papír, jelzett. 30,5x21,5 cm
10242.

3 000 HUF

10243.

12 000 HUF

Nagybányai Nagy Zoltán (1904-1981): Falu a völgyben. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 60×80 cm
10244.

60 000 HUF
162,60
187,50

Neogrády László (1896-1962): Napfényes udvar menyecskével. Olaj, vászon. Jelzett. Sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 56×69 cm
10245.

60 000 HUF
162,60
187,50

Ócsvár Rezső (1877-1968): Dombos táj kilátóval, 1933. Akvarell, papír, jelzett, 17×24 cm
10246.

4 000 HUF

Ócsvár Rezső (1877-1968): Vízparti táj, 1938. Akvarell, papír, jelzett, lap teje kissé foltos, 17,5×24,5 cm
10247.

4 000 HUF

Ócsvár Rezső (1877-1968): Lobogó magyar zászló, 1934. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, 25,5×19 cm
10248.

5 000 HUF

Orosz Gellért (1919-2002): Kert. Olaj, farost, jelzett. Üvegezett, dekoratív fa keretben, 60×80 cm
10249.

55 000 HUF
149,05
171,88

Őry Ferenc (?-?): Csendélet. Pasztell, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 33x24 cm. Őry Ferenc Zsolnay porcelánok tervezője volt.
10250.

2 600 HUF
7,05

Pádly Aladár (1881-1949): Falusi utca. Olaj, falemez, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben, 15×20 cm
10251.

18 000 HUF
48,78
56,25
9

Páljános Ervin (1959- ): Társasjáték 1997. Szitanyomat, papír. 9/30 Üvegezett fakeretben. 47x58cm
10252.

34 000 HUF
92,14
106,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF