Number of items: 379

Frans Masereel (1889-1972): Fent és lent. Fametszet, papír, jelzett a fametszeten, 16x11 cm
10217.

2 000 HUF

Frans Masereel (1889-1972): Gesztenyeárus. Fametszet, papír, jelzett a fametszeten, 16x11 cm
10218.

2 000 HUF

Mattyasovszky-Zsolnay László (1885-1935), kétoldalas mű: Ülő női akt. Ceruza, papír. Egyik oldalon hagyatéki pecséttel. Kissé foltos. 34x21 cm
10219.

8 000 HUF

Meilinger Dezső (1892-1960): Borsodi téli táj. Pasztell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben, 40×50 cm
10220.

42 000 HUF
113,82
131,25

1939 Menyhárt József (1901-1976): Szegények fája. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 25×15 cm
10221.

3 800 HUF
10,30
11,88

Menyhárt József (1901-1976): Bor, élet, halál. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 17×15,5 cm
10222.

2 800 HUF

Mesterházy Dénes (-): Macska kölykeivel. Pasztell, papír, Jelzett, Szép keretben. 53x78 cm
10223.

38 000 HUF
102,98
118,75

Mesterházy Dénes (1900-1949 körül): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett, vakráma nélkül, 50×68 cm
10224.

15 000 HUF
40,65
46,88

Mihályi (Müller) Rezső (1889-1972): Pornográf grafika. Rézkarc, papír, jelzett. 10x13 cm
10225.

5 000 HUF

10226.

5 000 HUF

10227.

5 000 HUF

Molnár Róza (1900-1977): Táj. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fakeretben, 50×60 cm
10228.

38 000 HUF
102,98
118,75

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF