Number of items: 379

Legány Zoltán (1911-1993): Görömböly-Tapolca, 1968. Akvarell, papír, jelzett, bal alsó sarkában sérült, kartonra kasírozva. Feltehetően kiállítva: Magyar Építőművészek Szövetsége, egyéni gyűjteményes kiállítás, 1989. 23,5×33 cm
10193.

9 000 HUF
24,39
28,13

Lieber Éva (1932-2005): Tanya. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 31,5×47 cm
10194.

9 000 HUF
24,39
28,13

Ligeti Miklós (1982- ): Szorgalmas diákok (cím nélkül). Vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, 35,5x23,5 cm
10195.

6 000 HUF

Lovász Erzsébet (1954-): Girbe-gurba, 1991. Tus, papír, jelzett, bal felső sarkában kissé sérült, 21x29,5 cm
10196.

2 000 HUF

Lunczer Anikó (1942-): Mezei szarkaláb (Consolida regalis) . Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 44,5×24 cm
10197.

2 000 HUF

10198.

46 000 HUF
124,66
143,75

10199.

11 000 HUF
29,81
34,38

Madarász Gyula (1858-1931): Erdőrészlet. Olaj, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 24×19 cm
10200.

50 000 HUF
135,50
156,25

10201.

12 000 HUF

Magyar József (1936-): Alakok (olvashatatlan címmel). Kréta, karton. Jelzett. 30x23 cm
10202.

11 000 HUF
29,81
34,38

Magyar József (1936-): Színes kép (olvashatatlan címmel). Kréta, karton. Jelzett. 30,5x20,5 cm
10203.

11 000 HUF
29,81
34,38

Majoros István (1952-2022): Vízparti táj. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív, kopott fakeretben, 58,5x78,5 cm
10204.

20 000 HUF
54,20
62,50

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF