Number of items: 379

Páljános Ervin (1959- ): Az álomszertár 1993. Szitanyomat, papír. 10/30 Üvegezett fakeretben. 50x70cm
10253.

34 000 HUF
92,14
106,25

Páljános Ervin (1959- ): Inga 1998. Szitanyomat, papír. 6/30 Üvegezett fakeretben. 50x35cm
10254.

26 000 HUF
70,46
81,25

Papp Tibor (1936-2018): Képvers. Szitanyomat, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. jelzéssel. Üvegezett fakeretben. 45,5x36 cm
10255.

26 000 HUF
70,46
81,25

Páris Erzsi (1887-?): Kereszt Steinachban, 1935. Ceruza, papír, jelzett, alsó sarkaiban apró törésnyomokkal, 31,5x24,5 cm / pencil on paper, signed
10256.

4 000 HUF
17

Páris Erzsi (1887-?): Klagenfurt, 1934. Ceruza, papír, jelzett, alsó sarkaiban apró törésnyomokkal, 29x21,5 cm / pencil on paper, signed
10257.

4 000 HUF

Páris Erzsi (1887-?): Kutakat díszítő szobrok Ambrasban (Brunnenfiguren aus Dorf Ambras), 1935. Ceruza, akvarell, papír, jelzett, 32x24 cm / watercolour and pencil on paper, signed
10258.

4 000 HUF
32

Páris Erzsi (1887-?): Bujáki emlék, 1935. Ceruza, akvarell, papír, jelzett, lap jobb alsó sarkában kisebb törésnyommal, 22x29,5 cm
10259.

4 000 HUF
19

vitéz Pataky Ferenc (1897-?): Csónakázók a Margit hídnál. Ceruza, papír, jelzett, 16x21 cm
10260.

4 000 HUF

Pataky Ferenc(1897-?): Legelésző ló. Szén, pasztell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 40×50 cm
10261.

8 000 HUF

Pintér József (1922-2002): Tanya ősszel. Olaj, farost. Jelzett. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív, kopott fakeretben. 35x50 cm
10262.

16 000 HUF
43,36
50,00

Pituk József Viktórián (1906-1991): Eppur si muove (Galileo Galilei). Rézkarc, papír, jelzett, sérült. Sérült keretben, 28,5×24,5 cm
10263.

2 000 HUF
15

Pogány Géza (1927-2001): Száradó háló (Balaton). Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, üvegezett fakeretben, 60×80 cm
10264.

46 000 HUF
124,66
143,75

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF