Number of items: 379

Győre Fanni (?-): Nyugalmi kísérlet. Repesztés, rézkarc, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. jelzéssel. Lap alján törésnyommal. 14,5×14,5 cm
10121.

2 000 HUF

Győre György (működött a 20. sz. első felében/közepén?): Női portré. Ceruza, papír, jelzett, kissé sérült, 51×39,5 cm
10122.

1 600 HUF

Győrffy Sándor (1951-): Soft and hard forms, 1996. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 41x59,5 cm. Reprodukálva: Győrffy Sándor: Villanások. Szitanyomatok 1984-2016. H.n., 2019, Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 50. oldal. / screenprint on paper, signed, artist's proof
10123.

12 000 HUF

Győrffy Sándor (1951-): Barokk duplakanyar, 1999. Szitanyomat, zománcfesték, papír, jelzett a hátoldalán. 41x59,5 cm.
10124.

26 000 HUF
70,46
81,25

10125.

48 000 HUF
130,08
150,00

Hajtun Klára (1924-1997): Telihold. Fametszet, papír, jelzett, 20x20 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
10126.

4 000 HUF

Halász-Hradil Elemér (1873-1948), 2 db mű: Nő és férfi portréja. Olaj, vászon. Férfi portré jelezve jobbra lent, női portré jelzés nélkül. Felületi sérülésekkel. Dekoratív, sérült fakeretben, 74x60 cm
10127.

180 000 HUF
487,80
562,50

Halász Szabó Sándor (1920-1997): Hullámzó formák. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (3/30), 42x25,5 cm
10128.

18 000 HUF
48,78
56,25

Harmann Béla (?-?): Kosok. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 40×50 cm
10129.

36 000 HUF
97,56
112,50

Nicholas Ház, Ház Miklós (1883-1953): Lázálom (Fever Dream). Nyomat, papír, kartonra kasírozva, jelzés nélkül, hátoldalán címkén feliratozott, 25×19,5 cm
10130.

15 000 HUF
40,65
46,88

Hénel Gusztáv (1887-1966): Hegyvidék. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. Hátoldalán kocsi tanulmány. 19×28,5 cm
10131.

9 000 HUF
24,39
28,13

Hercsuth Ferenc (1942-): Gesztusok (cím nélkül), 1972. Monotípia, papír, jelzett, papírra kasírozva. Paszpartuban. 11×13,5 cm. Soós Imre (1921-2013), műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából. 24,5×41 cm
10132.

17 000 HUF
46,07
53,13

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF