Paintings and graphics Number of items: 379
2553696
10121
416
Győre Fanni (?-): Nyugalmi kísérlet. Repesztés, rézkarc, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. jelzéssel. Lap alján törésnyommal. 14,5×14,5 cm
2 000 HUF
2586084
10122
416
Győre György (működött a 20. sz. első felében/közepén?): Női portré. Ceruza, papír, jelzett, kissé sérült, 51×39,5 cm
1 600 HUF
2623257
10123
416
Győrffy Sándor (1951-): Soft and hard forms, 1996. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 41x59,5 cm. Reprodukálva: Győrffy Sándor: Villanások. Szitanyomatok 1984-2016. H.n., 2019, Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 50. oldal. / screenprint on paper, signed, artist's proof
12 000 HUF
2623256
10124
416
26000
Győrffy Sándor (1951-): Barokk duplakanyar, 1999. Szitanyomat, zománcfesték, papír, jelzett a hátoldalán. 41x59,5 cm.
26 000 HUF
2617819
10125
416
48000
48 000 HUF
2542947
10126
416
Hajtun Klára (1924-1997): Telihold. Fametszet, papír, jelzett, 20x20 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
4 000 HUF
2610357
10127
416
180000
Halász-Hradil Elemér (1873-1948), 2 db mű: Nő és férfi portréja. Olaj, vászon. Férfi portré jelezve jobbra lent, női portré jelzés nélkül. Felületi sérülésekkel. Dekoratív, sérült fakeretben, 74x60 cm
180 000 HUF
2400521
10128
416
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Hullámzó formák. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (3/30), 42x25,5 cm
18 000 HUF
2609994
10129
416
36000
Harmann Béla (?-?): Kosok. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 40×50 cm
36 000 HUF
2596161
10130
416
15000
Nicholas Ház, Ház Miklós (1883-1953): Lázálom (Fever Dream). Nyomat, papír, kartonra kasírozva, jelzés nélkül, hátoldalán címkén feliratozott, 25×19,5 cm
15 000 HUF
2612554
10131
416
Hénel Gusztáv (1887-1966): Hegyvidék. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. Hátoldalán kocsi tanulmány. 19×28,5 cm
9 000 HUF
2534167
10132
416
17000
Hercsuth Ferenc (1942-): Gesztusok (cím nélkül), 1972. Monotípia, papír, jelzett, papírra kasírozva. Paszpartuban. 11×13,5 cm. Soós Imre (1921-2013), műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából. 24,5×41 cm
17 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house