Number of items: 379

Joseph Kádár (1936-2019): Hommage a Le Corbusier, 1987. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A jelzéssel. Hátoldalon a művész pecsétjével. 27x27 cm
10145.

26 000 HUF
70,46
81,25

Kádár Tibor (1946-): Nagy László. Olaj, vászon, karton, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott. Dekoratív, sérült fakeretben, 51×43 cm
10146.

9 000 HUF
24,39
28,13
15

Kádas István (1941-): Gellért püspök. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (72/100), üveg mögött, 30×48 cm
10147.

4 000 HUF

Károlyi András (1938-): A szerencse forgandó. Színes rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat, 40x29 cm
10148.

5 000 HUF

Károlyi András (1938-): Cápatáj. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. V./X. számozással, lap sarkaiban kisebb törésnyommal 21×52,5 cm
10149.

4 000 HUF

10150.

5 000 HUF

Károlyi Ernő (1923-2016): Konstrukció XXIX. Olaj, papír, jelzés nélkül. 32×21 cm
10151.

32 000 HUF
86,72
100,00

Kássa Gábor (1893-1961): Virágos szobában. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fa keretben, 78×57 cm
10152.

20 000 HUF
54,20
62,50

Katymári Krizsán Antal (1916-1996): Téli alkonyat. Pasztell, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 26,5×38 cm
10153.

2 600 HUF
7,05

Katymári Krizsán Antal (1916-1996): Játékbaba. Olaj, farost. Jelzés nélkül. Fa keretben. 45×26 cm
10154.

2 600 HUF
7,05

Kaveczky Zoltán (1897-1965): Táj. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, papírra kasírozva, papír alján feliratozott. 14x11 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
10155.

3 000 HUF

Kelemen Pál (1942-1999): Önarckép, 1980. Olaj, papír, jelzett. Papírry kasírozva. 26,5x18,5 cm
10156.

7 000 HUF
18,97
21,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF