Paintings and graphics Number of items: 379
2590726
10145
416
26000
Joseph Kádár (1936-2019): Hommage a Le Corbusier, 1987. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A jelzéssel. Hátoldalon a művész pecsétjével. 27x27 cm
26 000 HUF
2618017
10146
416
Kádár Tibor (1946-): Nagy László. Olaj, vászon, karton, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott. Dekoratív, sérült fakeretben, 51×43 cm
9 000 HUF
2618793
10147
416
Kádas István (1941-): Gellért püspök. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (72/100), üveg mögött, 30×48 cm
4 000 HUF
2553191
10148
416
Károlyi András (1938-): A szerencse forgandó. Színes rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat, 40x29 cm
5 000 HUF
2554653
10149
416
Károlyi András (1938-): Cápatáj. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. V./X. számozással, lap sarkaiban kisebb törésnyommal 21×52,5 cm
4 000 HUF
2453689
10150
416
5 000 HUF
2377794
10151
416
32000
Károlyi Ernő (1923-2016): Konstrukció XXIX. Olaj, papír, jelzés nélkül. 32×21 cm
32 000 HUF
2543650
10152
416
Kássa Gábor (1893-1961): Virágos szobában. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fa keretben, 78×57 cm
20 000 HUF
2380329
10153
416
Katymári Krizsán Antal (1916-1996): Téli alkonyat. Pasztell, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 26,5×38 cm
2 600 HUF
2380326
10154
416
Katymári Krizsán Antal (1916-1996): Játékbaba. Olaj, farost. Jelzés nélkül. Fa keretben. 45×26 cm
2 600 HUF
2542952
10155
416
Kaveczky Zoltán (1897-1965): Táj. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, papírra kasírozva, papír alján feliratozott. 14x11 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
3 000 HUF
2429662
10156
416
Kelemen Pál (1942-1999): Önarckép, 1980. Olaj, papír, jelzett. Papírry kasírozva. 26,5x18,5 cm
7 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house