Number of items: 379

Ujváry Lajos (1925-2006): Kertkapu. Toll, papír, jelzett. Papírra kasírozva. 32,5x43 cm
10350.

15 000 HUF
40,65
46,88

Ujváry Lajos (1925-2006): Irénke beteg, 1966. Akvarell, kréta, papír, jelzett. 29,5x40,5 cm
10351.

2 000 HUF

Vadász Endre (1901-1944): Mátyás templom. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Kartonra ragasztva (a ragasztás részben elengedett), kissé foltos, kisebb lapszéli sérülésekkel, 20,5x16 cm
10352.

14 000 HUF
37,94
43,75

Vadon Benjámin (1885-?): Utcarészlet. Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 17x17 cm
10353.

2 600 HUF
7,05

Varga János (?): Virágáruslány. Olaj, vászon 35x25 cm. Jelzett, kopott, sérült keretben
10354.

7 000 HUF
18,97
21,88

Varga Nándor Lajos (1895-1978): Városligeti Vajdahunyad. Rézkarc, papír, kartonra kasírozva, jelzett, 29×41 cm
10355.

4 000 HUF

Varga Patrícia Minerva (1963- ): Műterem. Tus, akvarell, papír, jelzett, 20×30 cm
10356.

6 000 HUF

Vasarely Victor (1908-1997): Vega 4. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (47/110). Az 1985-ben a Helikon Kiadónál megjelent mappából. 35×35 cm
10357.

60 000 HUF
162,60
187,50

Véghseő Klára (1953-): Tengeri emlék. Vegyes technika, papír. Plexiüvegezett fakeretben. 28×47 cm.
10358.

15 000 HUF
40,65
46,88

Végvári Tamás (1962-): Virágok, 1985. Olaj, csempe, jelzett, üvegezett fakeretben, 15×15 cm
10359.

5 000 HUF

Végvári Tamás (1962-): Virág, 1988. Olaj, csempe, jelzett, üvegezett fakeretben, 15×15 cm
10360.

5 000 HUF

Veszprémi Endre (1925-2013): Kossuth Lajos portréja. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (100/44.), kissé foltos. Alumínium keretben. 39×29 cm
10361.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF