Paintings and graphics Number of items: 379
2500613
10325
416
Széles Sándor (?-?): Tavaszi virágzás, 1900. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 26x36 cm
10 000 HUF
2618698
10326
416
Szentgyörgyvári Gyenes Lajos (1890-1971): Venezia. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, ismeretlen ajándékozási sorokkal, körbevágva, foltos, 33x23,5 cm
3 000 HUF
2612720
10327
416
15000
Szepes Gyula (1902-1992): Nóra, 1978. Olaj, vászon, jelzett, 80x65 cm
15 000 HUF
2623060
10328
416
50000
Szepesi Kuszka Jenő (1885-1948): Derengő fények. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 50x60 cm / oil on canvas, signed lower right, framed
50 000 HUF
2622383
10329
416
Szerémi Alajos (1863-): Tanulmányok (kétoldalas mű). Ceruza, tus, papír, egyik oldalán pecséttel jelzett, sérült, 28×19,5 cm
5 000 HUF
2622553
10330
416
Szilágyi Elek (1933-): Illusztráció József Attila Mama c. verséhez. Fametszet, papír. Jelzett. 20x11,5 cm
3 000 HUF
2531782
10331
416
36000
Szlányi Lajos (1869-1949): Havas ózdi táj. Olaj, vászon, faroston, jelzett. Üvegezett, sérült fa keretben, 40×47 cm
36 000 HUF
2494019
10332
416
18 000 HUF
2620647
10333
416
Szőnyi István (1894-1960): Táj. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, kartonra kasírozva. 16,5x22 cm
6 000 HUF
2618411
10334
416
Szűcs János (1917-1995): Faluvége. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben, 50×70 cm
20 000 HUF
2590799
10335
416
Pádua Kálmán (1885-1958): Napfényes utca, 1939. Olaj, vászon, jelzett. Dublírozott, sérült. 60×50 cm.
10 000 HUF
2579582
10336
416
Tálos Gyula (1887-1975): Ilonka 1939. Ceruza, papír, Jelzett. Lapméret: 50x40 cm Szakadással
12 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house