Number of items: 379

Széles Sándor (?-?): Tavaszi virágzás, 1900. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 26x36 cm
10325.

10 000 HUF

Szentgyörgyvári Gyenes Lajos (1890-1971): Venezia. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, ismeretlen ajándékozási sorokkal, körbevágva, foltos, 33x23,5 cm
10326.

3 000 HUF

Szepes Gyula (1902-1992): Nóra, 1978. Olaj, vászon, jelzett, 80x65 cm
10327.

15 000 HUF
40,65
46,88

Szepesi Kuszka Jenő (1885-1948): Derengő fények. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 50x60 cm / oil on canvas, signed lower right, framed
10328.

50 000 HUF
135,50
156,25

Szerémi Alajos (1863-): Tanulmányok (kétoldalas mű). Ceruza, tus, papír, egyik oldalán pecséttel jelzett, sérült, 28×19,5 cm
10329.

5 000 HUF

Szilágyi Elek (1933-): Illusztráció József Attila Mama c. verséhez. Fametszet, papír. Jelzett. 20x11,5 cm
10330.

3 000 HUF

Szlányi Lajos (1869-1949): Havas ózdi táj. Olaj, vászon, faroston, jelzett. Üvegezett, sérült fa keretben, 40×47 cm
10331.

36 000 HUF
97,56
112,50

10332.

18 000 HUF
48,78
56,25

Szőnyi István (1894-1960): Táj. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, kartonra kasírozva. 16,5x22 cm
10333.

6 000 HUF

Szűcs János (1917-1995): Faluvége. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben, 50×70 cm
10334.

20 000 HUF
54,20
62,50

Pádua Kálmán (1885-1958): Napfényes utca, 1939. Olaj, vászon, jelzett. Dublírozott, sérült. 60×50 cm.
10335.

10 000 HUF

Tálos Gyula (1887-1975): Ilonka 1939. Ceruza, papír, Jelzett. Lapméret: 50x40 cm Szakadással
10336.

12 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF