Paintings and graphics Number of items: 379
2546232
10013
416
32000
32 000 HUF
2610036
10014
416
Balla Margit (1947-): Gabriella II. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (100/100). Lap alja foltos. Üvegezett fakeretben, 20×12 cm
4 000 HUF
2534275
10015
416
26000
Barabás Márton (1952 - ): Akadály,-Katamarán, 1998. 30/27. Litográfia, papír. Jelzett. 53x38 cm. Üvegezett sérült keretben.
26 000 HUF
2582270
10016
416
Barabás Reismann Gizella (1893-1985): M. K. L. E. üdülője, Tihany rév (Balaton), 1930-40 körül. Akvarell, papír, jelzett, kissé sérült (gyűrődésekkel). Hátoldalán feliratozott. Üvegezett, dekoratív fa keretben. 22,5x32 cm
6 000 HUF
2623137
10017
416
Baranszky Emil László (1877-1941): Kubikusok. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos és kissé sérült, 25×31 cm
4 000 HUF
2596418
10018
416
30000
30 000 HUF
2596411
10019
416
30000
Baranyai Ferenc (1923-2003): Táj. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 47x59 cm
30 000 HUF
2618720
10020
416
Baranyai Margit: 7 db divatterv, ruhaterv, jelmezterv Akvarell, papír. Jelzett. 29x21 cm
4 000 HUF
2574271
10021
416
15000
Bardócz Dezső (1880 - 1944): Mater dolorosa. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, sarkaiban kissé sérült fa keretben, 36,5x27,5 cm
15 000 HUF
2468172
10022
416
6500
Bárdos Ilona (?-): Bükki táj verőfényben. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott. Üvegezett, kissé kopott fa keretben, 35x50 cm
6 500 HUF
2063887
10023
416
Barkóczi Gyula (1912-2016): Virágcsendélet. Akvarell, papír, jelzett, 38×35 cm
2 000 HUF
2593328
10024
416
80000
Batári László (1920-1997): Nyírpazonyi Nagyhegy. Olaj, vászon. Jelzett. fa keretben, néhány kisebb hibával, egy pici lyukkal. 110x200 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
80 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house