Number of items: 379

10013.

32 000 HUF
86,72
100,00

Balla Margit (1947-): Gabriella II. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (100/100). Lap alja foltos. Üvegezett fakeretben, 20×12 cm
10014.

4 000 HUF

Barabás Márton (1952 - ): Akadály,-Katamarán, 1998. 30/27. Litográfia, papír. Jelzett. 53x38 cm. Üvegezett sérült keretben.
10015.

26 000 HUF
70,46
81,25

Barabás Reismann Gizella (1893-1985): M. K. L. E. üdülője, Tihany rév (Balaton), 1930-40 körül. Akvarell, papír, jelzett, kissé sérült (gyűrődésekkel). Hátoldalán feliratozott. Üvegezett, dekoratív fa keretben. 22,5x32 cm
10016.

6 000 HUF

Baranszky Emil László (1877-1941): Kubikusok. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos és kissé sérült, 25×31 cm
10017.

4 000 HUF

10018.

30 000 HUF
81,30
93,75

Baranyai Ferenc (1923-2003): Táj. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 47x59 cm
10019.

30 000 HUF
81,30
93,75

Baranyai Margit: 7 db divatterv, ruhaterv, jelmezterv Akvarell, papír. Jelzett. 29x21 cm
10020.

4 000 HUF

Bardócz Dezső (1880 - 1944): Mater dolorosa. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, sarkaiban kissé sérült fa keretben, 36,5x27,5 cm
10021.

15 000 HUF
40,65
46,88
15

Bárdos Ilona (?-): Bükki táj verőfényben. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott. Üvegezett, kissé kopott fa keretben, 35x50 cm
10022.

6 500 HUF
17,62
20,31

Barkóczi Gyula (1912-2016): Virágcsendélet. Akvarell, papír, jelzett, 38×35 cm
10023.

2 000 HUF

Batári László (1920-1997): Nyírpazonyi Nagyhegy. Olaj, vászon. Jelzett. fa keretben, néhány kisebb hibával, egy pici lyukkal. 110x200 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
10024.

80 000 HUF
216,80
250,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF