Number of items: 379

Boldizsár István (1897-1984): In memoriam Congressus Eucharistici XXXIV, Budapestinianno Domini MDCCCCXXXVIII (Eucharisztikus világkongresszus emlékére). Rézkarc,papír, jelzés nélkül. Lap széle foltos. Üvegezett, sérült fa keretben, 37×54,5 cm
10037.

9 000 HUF
24,39
28,13

Boldizsár István (1897-1984): Tanya. Rézkarc, papír, jelzett. Lap széle foltos. Üvegezett fakeretben, 19,5×29 cm
10038.

3 000 HUF

Bolyki Viola (1977- ): Oldódás. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán, 96x96 cm
10039.

50 000 HUF
135,50
156,25

Bordás Ferenc (1911-1982): Táj. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, lap alja foltos, 29x39 cm
10040.

2 200 HUF
5,96
6,88

Bordás Ferenc (1911-1982): Házak. Fametszet, papír, jelzett, lapon kisebb törésnyomokkal, üvegezett fakeretben, 24×38,5 cm
10041.

3 000 HUF

Borsos Miklós (1906-1990): Orfeo II. Rézkarc, papír, jelzett. Lapon apró foltokkal. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 49x59 cm
10042.

40 000 HUF
108,40
125,00

Breznay József (1916-2012): Sétálók. Színes rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 35×28 cm
10043.

5 000 HUF

Budai Sándor (1891-1973): Pihenő lovak, 1912. Ceruza, papír, jelzett, kissé sérült. Üvegezett fakeretben. 21×29 cm
10044.

9 000 HUF
24,39
28,13

Buday Mihály (1953-): A múlt leple alatt. Olaj, farost, jelzett, keretben, 30×40 cm
10045.

40 000 HUF
108,40
125,00

Burghardt Rezső (1884-1963): Fürdőző. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 38×62 cm
10046.

60 000 HUF
162,60
187,50

Conrad Gyula (1877-1959): Vízparti táj. Rézkarc, papír, jelzett, körbevágva, 23,5×29,5 cm
10047.

3 000 HUF

Csájiné Temesi Nóra (?-): Konstruktivista kompozíció (cím nélkül). Tempera, papír. Jelzett. Üvegezett, fa keretben. 30x29 cm
10048.

24 000 HUF
65,04
75,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF