Number of items: 69

Hollóházi Faragó Miklós tervezte egyedi boros palack, matricás, jelzett, hibátlan, m:23,5 cm
11142.

3 000 HUF

Fischer Budapest kávéscsészék aljjal, kézzel festett, jelzett, repedéssel, lepattanásokkal, 5x4,5cm
11143.

1 000 HUF
21

11144.

16 000 HUF
43,36
50,00

Aquincumi porcelán fésülködő női akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:23 cm / Hand painted porcelain female nude
11145.

1 400 HUF

11146.

1 000 HUF

Goebel (1944-49) indai fiú, porcelán, jelzett, hibátlan, 10x6cm
11147.

1 000 HUF

Hutschenreuther váza, porcelán, kézzel festett, jelzett, lepattanással, 20cm
11148.

1 000 HUF

Unterweissbach ágaskodó lovak, porcelán, jelzett, kézzel festett, hibátlan, 18x14x10cm
11149.

1 000 HUF
18

Schütz Cilli: Madaras falitányér, kézzel festett mázas fajansz, jelzett, apró lepattanással,2db, 15x15cm
11150.

1 000 HUF

Meisseni fali dísz, in memorian Friedrich von Schiller, 1977, porcelán, jelzett, lepattanással és kopásnyommal,16x14cm
11151.

1 000 HUF

Royal Dux ágaskodó ló, kézzel festett, jelzett, apró máz alatti hajszálrepedés a talapzaton / Royal Dux porcalain horses. With minor crack under the glaze m:37 cm
11152.

1 000 HUF
21

Oscar Schlegelmilch váza, aranyozott, kézzel festett, jelzett, hibátlan, cca 13x18cm
11153.

1 000 HUF
41

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF