Chinaware / Porcelain Number of items: 69
1142137
11142
258
Hollóházi Faragó Miklós tervezte egyedi boros palack, matricás, jelzett, hibátlan, m:23,5 cm
3 000 HUF
1238118
11143
258
Fischer Budapest kávéscsészék aljjal, kézzel festett, jelzett, repedéssel, lepattanásokkal, 5x4,5cm
1 000 HUF
1157043
11144
258
16 000 HUF
1211873
11145
258
Aquincumi porcelán fésülködő női akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:23 cm / Hand painted porcelain female nude
1 400 HUF
1253791
11146
258
1 000 HUF
1255536
11147
258
Goebel (1944-49) indai fiú, porcelán, jelzett, hibátlan, 10x6cm
1 000 HUF
1256599
11148
258
Hutschenreuther váza, porcelán, kézzel festett, jelzett, lepattanással, 20cm
1 000 HUF
1255696
11149
258
Unterweissbach ágaskodó lovak, porcelán, jelzett, kézzel festett, hibátlan, 18x14x10cm
1 000 HUF
1240692
11150
258
Schütz Cilli: Madaras falitányér, kézzel festett mázas fajansz, jelzett, apró lepattanással,2db, 15x15cm
1 000 HUF
1238095
11151
258
Meisseni fali dísz, in memorian Friedrich von Schiller, 1977, porcelán, jelzett, lepattanással és kopásnyommal,16x14cm
1 000 HUF
1208706
11152
258
Royal Dux ágaskodó ló, kézzel festett, jelzett, apró máz alatti hajszálrepedés a talapzaton / Royal Dux porcalain horses. With minor crack under the glaze m:37 cm
1 000 HUF
1240822
11153
258
Oscar Schlegelmilch váza, aranyozott, kézzel festett, jelzett, hibátlan, cca 13x18cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house