https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Chinaware / Porcelain

Number of items: 69

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Óherendi mély tányér, kézzel festett, jelzett (korona szalaggal), apró máz lepattanásokkal, d:24 cm, m:4 cm
1
11104.

Óherendi mély tányér, kézzel festett, jelzett (korona szalaggal), apró máz lepattanásokkal, d:24 cm, m:4 cm

 
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Number of bids:
0
 
Herendi vörösbegy, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:10 cm
1
11105.

Herendi vörösbegy, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:10 cm

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
1
 
Herendi akt tükörrel (tervező:Szilágyi Nagy István), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:23,5 cm
1
11106.

Herendi akt tükörrel (tervező:Szilágyi Nagy István), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:23,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Number of bids:
0
 
Herendi virágmintás mosdókancsó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:33 cm, h:29 cm
1
11107.

Herendi virágmintás mosdókancsó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:33 cm, h:29 cm

 
Sold
Starting price:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Number of bids:
1
 
Herendi virágmintás tálka (6db), kézzel festett,  jelzett, hibátlan, d:12,5 cm
1
11108.

Herendi virágmintás tálka (6db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:12,5 cm

 
Sold
Starting price:
4 200 HUF
11,38
EUR
,
13,13
USD
Number of bids:
4
 
Herendi virágmintás süteményes tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:16,5 cm
1
11109.

Herendi virágmintás süteményes tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:16,5 cm

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
5
 
Herendi virágmintás süteményes tányér (2db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:16,5 cm
1
11110.

Herendi virágmintás süteményes tányér (2db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:16,5 cm

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
9
 
Herendi Fiori e frutta mintás süteményes tányér (4 db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:16,5 cm
1
11111.

Herendi Fiori e frutta mintás süteményes tányér (4 db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:16,5 cm

 
Sold
Starting price:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Number of bids:
2
 
Herendi Viktória mintás díszváza, kézzel festett, jelzett, kopott aranyozás, m:33 cm
1
11112.

Herendi Viktória mintás díszváza, kézzel festett, jelzett, kopott aranyozás, m:33 cm

 
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Number of bids:
0
 
Herendi virágmintás kis tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 10×10 cm
1
11113.

Herendi virágmintás kis tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 10×10 cm

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
8
 
Herendi Viktória mintás kis tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:10 cm
1
11114.

Herendi Viktória mintás kis tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:10 cm

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
3
 
Herendi szamócamintás teás készlet, cukortartó hiányzik, kézzel festett, jelzett, hibátlan
1
11115.

Herendi szamócamintás teás készlet, cukortartó hiányzik, kézzel festett, jelzett, hibátlan

 
Sold
Starting price:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Number of bids:
1
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment