Number of items: 69

Herendi Rothschild mintás csészealj (2db), jelzett (koronás), kézzel festett, kopott aranyozás, d:13,5 cm (2×)
11116.

6 000 HUF

Herendi Viktória mintás süteményes tányér kézzel festett, jelzett, d: 16,5 cm
11117.

4 000 HUF

Herendi virágmintás tányér, kézzel festett, jelzett (koronás), hibátlan, d:20,5 cm
11118.

1 200 HUF

Herendi mezei virág mintás váza, porcelán, jelzett, kézzel festett, hibátlan, 18cm
11119.

5 000 HUF

11120.

4 000 HUF

Herendi íriszmintás tányér, porcelán,kézzel festett, jelzett, hibátlan, 16cm
11121.

1 600 HUF

Herendi íriszmintás tányér, porcelán, jelzett, kézzel festett, hibátlan, 16cm
11122.

1 600 HUF

Herendi Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15×8 cm
11123.

4 000 HUF

Herendi malacos legény, fehér mázas porcelán figura(Vastagh Gyné), jelzés nélkül, hibátlan, m: 19 cm
11124.

4 000 HUF

Ritka Zsolnay retro gyerek készlet, matricás, jelzett, hibátlan, összesen: 4 db
11126.

4 600 HUF
12,47
14,38

Zsolnay nyuszi, kézzel festett, hibátlan, jelzett, h:7 cm
11127.

1 200 HUF

Zsolnay kávés kiöntő, cukortartó és 2 db kis kiöntő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, összesen:4 db
11128.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF