Number of items: 69
1258124
11116
258
Herendi Rothschild mintás csészealj (2db), jelzett (koronás), kézzel festett, kopott aranyozás, d:13,5 cm (2×)
6 000 HUF
1267064
11117
258
Herendi Viktória mintás süteményes tányér kézzel festett, jelzett, d: 16,5 cm
4 000 HUF
1267063
11118
258
Herendi virágmintás tányér, kézzel festett, jelzett (koronás), hibátlan, d:20,5 cm
1 200 HUF
1267480
11119
258
Herendi mezei virág mintás váza, porcelán, jelzett, kézzel festett, hibátlan, 18cm
5 000 HUF
1267488
11120
258
4 000 HUF
1267469
11121
258
Herendi íriszmintás tányér, porcelán,kézzel festett, jelzett, hibátlan, 16cm
1 600 HUF
1267474
11122
258
Herendi íriszmintás tányér, porcelán, jelzett, kézzel festett, hibátlan, 16cm
1 600 HUF
1266089
11123
258
Herendi Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15×8 cm
4 000 HUF
1241672
11124
258
Herendi malacos legény, fehér mázas porcelán figura(Vastagh Gyné), jelzés nélkül, hibátlan, m: 19 cm
4 000 HUF
1087348
11126
258
4600
Ritka Zsolnay retro gyerek készlet, matricás, jelzett, hibátlan, összesen: 4 db
4 600 HUF
1272143
11127
258
Zsolnay nyuszi, kézzel festett, hibátlan, jelzett, h:7 cm
1 200 HUF
1271742
11128
258
Zsolnay kávés kiöntő, cukortartó és 2 db kis kiöntő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, összesen:4 db
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m