Number of items: 69
1271830
11129
258
2 000 HUF
1268710
11130
258
24000
Zsolnay Pompadour mintás teás készlet, teljes, hajszálrepedéssel, kézzel festett, jelzett
24 000 HUF
1270028
11131
258
Zsolnay repesztett mázas díszváza, jelzett, hibátlan, m:31 cm
12 000 HUF
1267865
11132
258
Zsolnay virágmintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 12 cm
1 000 HUF
1241735
11134
258
5 000 HUF
1241728
11135
258
Zsolnay asztali kínáló tetővel, mázas kerámia sérüléssel, jelzett, 18x11x7 cm
4 000 HUF
1268712
11136
258
Hollóházi "Honvéd" virágmintás porcelán váza, matricás, hibátlan, jelzett, m: 31 cm
2 000 HUF
1251100
11137
258
2 400 HUF
1271359
11138
258
2 000 HUF
1271370
11139
258
Hollóházi kézzel festett porcelán Aladdin, hibátlan, jelzett, m: 13 cm
2 000 HUF
1267596
11140
258
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán váza, matricás, hibátlan, jelzett, m: 20 cm
2 800 HUF
1244829
11141
258
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített váza, matricás, hibátlan, jelzett, m: 30 cm
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m