Number of items: 69

11129.

2 000 HUF

Zsolnay Pompadour mintás teás készlet, teljes, hajszálrepedéssel, kézzel festett, jelzett
11130.

24 000 HUF
65,04
75,00

Zsolnay repesztett mázas díszváza, jelzett, hibátlan, m:31 cm
11131.

12 000 HUF

Zsolnay virágmintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 12 cm
11132.

1 000 HUF

11134.

5 000 HUF

Zsolnay asztali kínáló tetővel, mázas kerámia sérüléssel, jelzett, 18x11x7 cm
11135.

4 000 HUF

Hollóházi "Honvéd" virágmintás porcelán váza, matricás, hibátlan, jelzett, m: 31 cm
11136.

2 000 HUF

11137.

2 400 HUF

11138.

2 000 HUF

Hollóházi kézzel festett porcelán Aladdin, hibátlan, jelzett, m: 13 cm
11139.

2 000 HUF

Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán váza, matricás, hibátlan, jelzett, m: 20 cm
11140.

2 800 HUF
9

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített váza, matricás, hibátlan, jelzett, m: 30 cm
11141.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF