Chinaware / Porcelain Number of items: 69
1268693
11166
258
Fényképező kisfiú kutyával, hibátlan, jelzés nélkül, 10x9 cm
1 000 HUF
1243406
11167
258
Legyező alakú madárkás japán porcelán hamutartó, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, 18×12 cm 1253778
11168
258
Japán porcelán váza, kézzel festett, sérüléssel, jelzés nélkül, m: 25 cm
3 000 HUF
1236922
11169
258
Porcelán asztali lámpa és óra, kézzel festett, jelzett, búra nélkül, m:50 cm
3 000 HUF
1164752
11170
258
Jelzett tigris, kézzel festett, hibátlan, m:20 cm, h:43 cm
4 000 HUF
1267666
11171
258
Art Gallery csésze, matricás, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, m:14,5 cm
1 200 HUF
1238195
11172
258
2 db kancsó, az egyik fedél nélkül kézzel festettek, jelzés nélkül, lekopásokkal, különböző méretben
2 000 HUF
1270412
11173
258
Vegyes porcelán tétel: 2 db virágos cukortartó, 1 db kiöntő, 3 db csésze (az egyik aljjal) kézzel festettek, jelzés nélkül, lekopásokkal, különböző méretben.
3 000 HUF
1266347
11174
258
Keleti életképes porcelán süteményes tányér, 6 db, hibátlanok, jelzés nélkül, d: 17 cm
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house