Number of items: 69

Ilemenau szív alakú porcelán palack, kopottas, jelzett, 16cm
11154.

1 200 HUF

11155.

5 000 HUF

Enoch Wedgwood emeletes kínáló, levonóképes, jelzett, hibátlan, m:26 cm
11156.

3 000 HUF

Weimar teás csésze és alj+süteményes tányér d:19 cm, matricás, jelzett, apró máz hibával
11157.

1 400 HUF

Włocławek lengyel porcelán gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 22 cm + ZF Koło lengyel porcelán áttört tál, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 24,5 cm
11158.

1 000 HUF

Kaiser porcelán tányér, részben kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:30cm
11159.

1 000 HUF
11

Goebel kéményseprő fiú persely, porcelán, jelzett, apró lepattanással, 14x6cm
11160.

1 000 HUF
9

Sitzendorf porcelán lantos fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 25cm
11161.

1 000 HUF
9

Goebel szál mintás porcelán asztali készlet: kis vázák, kiöntő, 3db-os, jelzett, hibátlan, cca 6x6cm és 11x11cm között
11162.

1 000 HUF
33

Kaiser matricás porcelán váza, jelzett, apró lepattanással, 15cm
11163.

1 000 HUF

Szőlőfürt jelzéssel áttört tálka, kézzel festett, hibátlan, 10x16x3cm
11164.

1 000 HUF

Jelzett kínai váza, kézzel festett, hibátlan, 12x7cm/ Marked Chinese vase, hand-painted, flawless, 12x7cm
11165.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF